Hipnozla kolayca zayıflayın

Diyetin her türlüsünü deneyip bir türlü zayıflayamıyorsan, son dönemin en popüler yöntemlerinden biri olan hipnozla zayıflamayı deneyebilirsin.

  • 36PAYLAŞIM
  • 5978OKUMA

Diyet kimileri için bir kabus, kimileri için bir pazartesi ritüeli… Soğuk kış aylarında ise tam bir işkence. Bahara birkaç ay kalmışken battaniyenin altında abur cubur tüketmeye son verip, farklı diyet önerileri için fikir sahibi olmak istersin diye düşündük. Diyeti işkence olarak görüyor, “hem aç kalmayayım hem de ideal kiloma kavuşayım” diyenlerdensen hipnozla zayıflama yöntemi tam senin için.

İşte hipnozla zayıflama hakkında bilmen gerekenler…

Doğum yöntemi olarak sıklıkla tercih edilen hipnozun kilo verme konusunda da istenilen sonuca ulaştırdığı söyleniyor. Hatta uzmanlara göre zayıflamak için ilk önce başvurulması gereken yöntemlerin başında hipnoz geliyor.

Öncelikle hipnozdan korkmak için herhangi bir sebep yok çünkü sanıldığının aksine, hipnozla herhangi bir bilinç kaybı yaşamıyorsun. Zaten hipnozdan korkuyor ya da inanmıyorsan hipnoz da olmuyorsun.

Bilinçaltına yapmak istediğin, yapacağın eylemleri oturtuyor ve buradan düşünme, tekrar etme, inanma ve alışkanlık olarak hayata uyguluyorsun. Böylelikle bilinçaltına hükmedebildiğin için beslenme alışkanlıklarında değişiklik yaratıyor ve kilonu kontrol altına alabiliyorsun.

Bilinçaltın kıtlık ve işkence çekerek diyet yapmaktan hiç hoşlanmıyor. İşte tam da bu noktada hipnoz, bilinçaltına iniyor ve yemek yeme isteğini köreltiyor. Örneğin; çikolatayı çok seviyorsun ve vazgeçemiyorsun. Hipnozdan sonra en sevdiğin çikolata önünde olsa bile bir parça ile bütün paketi bitirmiş hazzına kavuşarak, sağlıklı yaşamaya devam ediyorsun.

Bugüne kadar hipnozla zayıflamayı denemiş olan birçok kadının deneyimlerine bakıldığında, ilk seansta bariz sonuç aldıklarını, yemek yerken doyduğunu aniden fark ederek yemek yemeyi kestiklerini, zayıfladıktan sonra tekrar kilo alma korkusu hissetmeden yaşadıklarını, en önemlisi bedenlerinin değerini anlayıp özenle davranmalarına yardımcı oldukları söyleniyor.

Bir haftada karın yağlarından kurtulmanın yolları

Bahar aylarına yaklaştığımız şu günlerde hem kadınlar hem erkekler bel bölgelerinde biriken fazla yağları yok edebilmek için yeni yollar arıyor. Düzenli egzersiz ve iyi bir diyet bunun için anahtar ön

6013

Beyaz çay ile zayıflama yolları

"Gençlik aşısı" olarak bilinen beyaz çay, bildiğimiz tüm çay çeşitlerini hafızalardan sildi süpürdü, bizi derinden etkiledi.

9632

Sağlıklı beslenerek 1 ayda 4 kilo

Yaz mevsimi yaklaştıkça kışın alınan kiloları verme derdi de başlıyor. Bu dönemde birçok diyet programı, hızlı kilo vermeyi vaat ediyor. Ancak dikkat edilmesi gereken, sağlıklı kilo vermenin yollarını

39382

Gelin diyeti nasıl yapılır?

Düğün sezonu yaklaştıkça gelinleri de tatlı bir telaş sarar. Davetlilerin en çok geline baktığı düğün günü ise fit görünmek her gelin ister.

8320