Yılbaşında gecesinde hangi ruju kullanacağına karar verdiniz mi?

Yılbaşına kısa bir zaman kala kıyafet ve makyaj önerileriyle kusursuz bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

  • 68PAYLAŞIM
  • 11400OKUMA
Yılbaşı makyajı kırmızı ruj

Yılbaşına kısa bir zaman kala kıyafet ve makyaj önerileriyle kusursuz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Seçeceğiniz kıyafet ile uyumlu bir ruj seçiminiz nasıl olmalı diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Yılbaşı partisinde kusursuz dudak makyajıyla parti heyecanınız katlanacaktır.

Yılbaşında  vazgeçilmez ruj, kıpkırmızı dudaklar olarak ön plana çıkıyor. Ama bu ruju kullanabilmek için dudak makyajı da çok önemli. Makyaj öncesi peeling yaparak kuruluk ve çatlaklar giderilmelidir. Devamında ise güçlü bir nemlendirme ile gece boyunca kalıcı  hale getirebilirsiniz.

Hangi ruju seçmeliyim?

Yılbaşında dudaklarının kusursuz görünmesini istiyorsan rujun kesinlikle doğru seçilmesi gerekiyor. Likit mat bir ruj ile kalıcılık etki yaratabilirsiniz. Eğer ‘Bir kere ruju sürüp sonra da varlığını unutayım’ gibi düşünceniz varsa her cilt için uygun olan kırmızı ürünlerden seçmelisiniz.

Ruj fırçası nasıl kullanılır?

Yılbaşı akşamı için dudaklarını boyutlandırmak gibi düşüncen varsa rujun ile aynı tona sahip dudak kalemiyle çerçeve yapılarak başlamalısın.

Kesin bir uygulama fırçasıyla dudak kenarlarında hassas bir çalışma yaparak opak ve kusursuz görünüm elde edebilirsin. Kırmızı rujun sürülmesi büyük ustalık isteyen bir iş olduğu için çok dikkatli olunmalıdır. Sonunda ise dudakta dişte kalan fazlalıkları silmelisin

Rujun ardından kapatıcı ve çerçeve çizimi

Yeni yıla profesyonel dudak makyajıyla girmenin son adımı profesyonel dokunuşlar olmalı. Rujun sürülmesinin ardından çerçeve çizimi ve kapatıcıyla düz hatları ortaya çıkarmalısın.

Son olarak ise yılbaşı makyajının olmazsa olmaz diyebileceğimiz aydınlatıcılar ile parti hazırlığını tamamlayabilirsiniz.

Yeni yıla kıyafetlerinle hazır mısın? İşte 2020 kombinleri

Yılbaşı gecesine sayılı günler kala ne giyeceğim derdinde olanlar; moda kurbanı olmadan, çevrenizdekiler ile pişti olmadan şık ve zarif görünmek senin ellerinde.

11267

Kalem Etek Kullanmanın 4 Yolu

Geçtiğimiz birkaç sezonu kot, spor sweatshirt’ler ve blazer’lar domine etmişti. Şimdi bu trendlerin yanına tüm cool’luğuyla yepyeni bir parça daha ekleniyor: Kalem etekler.

5061

Yılbaşı için kombin önerileri

Yılbaşında ne giyeceğini karar veremediysen tavsiyelerimizi dikkate alabilirsin.

11949

‘Pes’ Dedirten Ürünler! Peki Bunları Kim Alıyor?

Hepimizin çok iyi bildiği gibi son yıllarda bir çok ünlü marka insanlara “bunu kim satın alıyor?” dedirten bir çok ürün çıkardı. Sizin için son yıllarda çıkarılan hem kullanışsız hem de dudak uçuklata

5632