Sevgililer Günü’ne özel saç ve makyaj önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü; en güzel duyguların paylaşıldığı, söyleyemediklerin bir kağıda döküldüğü, kapına ansızın gelen çiçeğin arkasındaki sır perdesinin çözüldüğü, evlenme tekliflerinin zirveye ulaştığı eşsiz bir gün...

  • 156PAYLAŞIM
  • 26093OKUMA

Yılın en aşk dolu gününü geçirmek için günler öncesinde hediyeler alınır, hazırlıklar başlar ve kabul etmeliyiz ki Sevgililer Günü’ne hazırlık çetin bir mücadele ister.

Geri sayımın başladığı şu günlerde muhtemelen bir yandan ne giyeceğini dert ediyor, diğer yandan da günün anlam ve önemini yansıtan tercihler yapmak istiyorsun. Tabii ilişki durumunu da göz önünde bulundurman gerekiyor.

Yeni başlayanlar, heyecan arayanlar, flört günlerini özleyenler veya kendiyle mutlu olanlar; işte Sevgililer Günü’ne ve ilişki durumuna özel saç ve makyaj önerileri…

Yeni başlayanlar

Tazecik ve yepyeni bir ilişkin varsa bu özel günü şeker pembesi tadında kutlayabilirsin. Pembe veya nude tonlarında bir makyaj, düz fönlü saçlar duru güzelliğini ön plana çıkararak flört günlerinin tatlı havasını yansıtacak.

İlişki durumu karışık

Bir küs bir barışık… Ne var diyebiliyorsun ne de yok.. İlişki durumunu sen bile çözemediysen, muhtemelen Sevgililer Günü’nde yaşayabileceğin belirsizlik şu günlerde canını sıkıyor. O halde çabasız güzelliğinle ani gelen süprizlere hazır olmasın. Yüzünde biraz ışıltı, şeffaf tonlardaki bir parlatıcı ve saçların için salaş bir topuz tercih edebilirsin.

Evli, mutlu, çocuklu

Flört günlerindeki heyecanı yenilemek için Sevgililer Günü’nü bir fırsata çevirebilirsin. Tabii ki bu durumu abartmamakta fayda var. Bombshell dalgalarını, klasik bir eyeliner ve canlı tonlardaki bir allıkla dengeleyerek, doğal ve taze güzelliğinle ilişkine baharı getirebilirsin.

Yıllara meydan okuyan ilişki

Yıllar sevgilini veya eşini en yakın arkadaşın yaptıysa, tek ihtiyacın olan şey; biraz tutku… Tüm seksapaliteni ortaya çıkarak ilgiyi üzerine toplayabilirsin. Hem parlak kırmızı rujunla hem de dikkatleri üzerine toplayan gözlerinle sevgilini veya eşini göz alıcı güzelliğinle büyüleyebilirsin.

Cadılar Bayramı makyaj önerileri

Cadılar Bayramı makyajın yoksa hala belli değil mi? Ülkemizde yeni yeni konsept parti havasında kutlanmaya başlayan Cadılar Bayramı makyaj önerilerini senin için listeledik.

10259

Yılbaşı makyajı nasıl yapılır?

İster evde ister dışarıda yılbaşı gecesinde mükemmel görünmek istiyorsan, yılbaşı makyajı adımlarını uygulayabilirsin.

4662

Beyaz tenliler için makyaj önerileri

Ten rengine uygun makyaj yaparsan, çarpıcı ve benzersiz bir görünüm yakalayabilirsin.

16331

Sevgililer Günü’nde ne giysem?

"Sevgililer Günü'nde ne giysem" sorusundan kurtulmanın zamanı geldi. Günü ya da geceyi nerede geçirecek olursan ol, şıklığından ödün vermeden mükemmel bir Sevgililer Günü geçirebilirsin.

17063