Çuval ip ile yapabileceğin 4 kendin yap projesi

Çuval iple yapabileceğin kendin yap projeleri mekanında doğallığı yansıtacak. Çuval ipin kolay şekil alma özelliği sayesinde birbirinden şık objeler, dekoratif eşyalar tasarlayabilirsin.

  • 46PAYLAŞIM
  • 7574OKUMA

Vazo

Kullanmadığın fanus, kavanoz, şişe ve demlik gibi eşyalarını çuval iple sararak hiç boşluk kalmayacak şekilde kapla. Daha sonra evinin bir köşesinde vazo ya da dekoratif obje olarak kullanabilirsin.

Hasır saklama kutusu

Bir ayakkabı kutusunun iç ve dış yüzeyini çuval ip ile kaplayarak dekoratif bir saklama kutusu elde edebilirsin. Faklı boyutlardaki kutuları kullanarak simetrik uyumlu dekoratif kutular da tasarlayabilirsin.

Hasır masa ayakları

Masanın ayakları eskidiyse çuval ip yardımı ile yenileyebilirsin. Masanın ayaklarını boşluk kalmayacak şekilde çuval ip ile sar. Ardından deniz kabukları ile detaylandırarak şık bir hava kazandırabilirsin.

Bardak altlığı yapımı

Çuval ipi bir rulo halinde daire olacak şekilde sar. Bardak altlığı yapımı için 10 cm çapında bir daire oluşturman yeterli olur.

Gelin çiçeği çerçevesi yapımı

Çiçekler de tıpkı fotoğraflar gibi en özel günleri ve anıları hatırlatır. Eşinden aldığın ilk çiçeği, gelin çiçeğini ya da ilk anneler günü çiçeğini ömür boyu bozulmadan muhafaza etmek istemez misin?

17451

Kendin yap yılbaşı hediyesi

Yılbaşı temalı kupalar, kutular ya da kokulu mumlar… Hepsini evde kendin yapabilirsin.

5810

Kendi bakım ürünlerini kendin yap

Parıldayan bir cilt, yumuşacık dudaklar için evde hazırlayacağın kolay tariflerle bakım ürünlerini kendin yapabilirsin.

4494

Kağıt havludan makyaj temizleme mendili yapımı

Doğal ürünler kullanmayı yaşam biçimi haline getirdiysen, makyaj temizleme mendilini de kendin yapabilirsin.

4410