Beyaz bot trendi

2018 sonbahar/kış sezonunda beyaz botlar en iddialı parçalar arasında olmaya aday görünüyor.

  • 76PAYLAŞIM
  • 12733OKUMA

2017’de hayatımıza giren beyaz botlar yeni sezonda yükselişe geçti ve siyahın tahtını yerinden etti. Hemen hemen her markanın koleksiyonunda yer alan beyaz botlara yeni sezonda ekose parçalar eşlik ediyor.

Çorap botların yükselişi ile birlikte herkese göre alternatif bulamak da kolaylaştı. Özellikle açık renklerle açık renk aksesuarların tercih edilmesinin aksine koyu renkte yaptığın kombinlerin altına beyaz bir bot tercih ederek çok daha trendy bir görünüm elde etmen mümkün.

Çorap bot kombinleri

Beyaz bot nasıl kombinlenir?

Kazak elbiseler, ekose parçalar, uzun paltolar, kot pantolonlar, midi boy etekler, oversize takımlar ile beyaz botlarını rahatlıkla kombinleyebilirsin. Mini vinil eteği, metalik görünümlü parçaları da beyaz botlarınla tamamlayarak gündüzden geceye kombinlerini rahatlıkla taşıyabilirsin.

Dileyene uzun topuklu, isteyene kare topuklu… Kovboy botlarından sivri burunlu klasik modellere her zevke göre bir beyaz bot mevcut.

Hırka trendi

Yeni sezonda en az mont kadar kalın zaman zaman da hafif yapılarıyla karşımıza çıkan hırkalar, kullanım rahatlığı sayesinde kısa sürede alışveriş listelerinin üst sıralarında yerini aldı.

5712

9 adımda Fransız modası

Son dönemde moda trendleri Fransız etkisinin altında. 70'ler etkili bu trend, kışın gözde parçalarını belirliyor.

15572

Vazgeçmen gereken moda kuralları

Hızla güncellenen moda trendleri, geçmişte sıkça kullandığımız moda kurallarını yerle bir ediyor. İşte bir zamanlar bayıla bayıla kullandığımız ve artık geçerliliğini kaybeden moda kuralları...

5100

2018 kış palto trendleri

Yeni sezon ürünler, mağazalarda bize göz kırparken 2018 yılının dış giyim trendlerini senin için derledik.

5558