Beyaz bot trendi

2018 sonbahar/kış sezonunda beyaz botlar en iddialı parçalar arasında olmaya aday görünüyor.

  • 14PAYLAŞIM
  • 2251OKUMA

2017’de hayatımıza giren beyaz botlar yeni sezonda yükselişe geçti ve siyahın tahtını yerinden etti. Hemen hemen her markanın koleksiyonunda yer alan beyaz botlara yeni sezonda ekose parçalar eşlik ediyor.

Çorap botların yükselişi ile birlikte herkese göre alternatif bulamak da kolaylaştı. Özellikle açık renklerle açık renk aksesuarların tercih edilmesinin aksine koyu renkte yaptığın kombinlerin altına beyaz bir bot tercih ederek çok daha trendy bir görünüm elde etmen mümkün.

Çorap bot kombinleri

Beyaz bot nasıl kombinlenir?

Kazak elbiseler, ekose parçalar, uzun paltolar, kot pantolonlar, midi boy etekler, oversize takımlar ile beyaz botlarını rahatlıkla kombinleyebilirsin. Mini vinil eteği, metalik görünümlü parçaları da beyaz botlarınla tamamlayarak gündüzden geceye kombinlerini rahatlıkla taşıyabilirsin.

Dileyene uzun topuklu, isteyene kare topuklu… Kovboy botlarından sivri burunlu klasik modellere her zevke göre bir beyaz bot mevcut.

Çorap bot kombinleri

Çorap botlar yeni sezonun en favori ayakkabı modeli. Bacağı saran çorap bot kombinleri ve modellerini senin için listeledik.

3955

Kareli gömlek modası

Kareli gömlek modası ile maskülen stile bir adım daha yaklaşabilirsin.

900

Stil görünmeni sağlayacak 9 moda önerisi

Moda önerileri ile her daim stil ve trendy bir görünüm oluşturabilirsin.

1810

Çorapların ayakkabından görünsün!

Açık ayakkabılar ile çorap bu sezonun en ilginç trendi...

2209