Çorap bot kombinleri

Çorap botlar yeni sezonun en favori ayakkabı modeli. Bacağı saran çorap bot kombinleri ve modellerini senin için listeledik.

  • 56PAYLAŞIM
  • 9310OKUMA

Önce defilelerde, sonra ünlülerde gördüğümüz çorap bot trendi şimdi de sokağa indi. Yumuşak kadife, elastik polyester veya parlak plastik görünümlü olanları çok popüler. Bu botlar, kullanım rahatlığıyla da bizi etkisi altına alıyor. Üstelik bacakları da olduğundan daha ince gösteriyor.

Uzun bacaklar

Bacakları olduğundan daha uzun gösteren bu botları bir tık daha öteye taşımak istersen, sezonun bir başka trendi kıvrımları saran deri pantolonlar ile kombinleyebilirsin. Görünümünü dengelemek içinse kısa ve bol bir triko kazakla eşleştirebilirsin.

Midi etek

Çorap botlarını etek ile giymek istersen, tercihini midi etekten yana kullanabilirsin. Havalar izin verdiği sürece çorap çizmelerini midi etek ile kombinleyebilirsin. Soğuk havalarda ise çorap yerine tayt tercih edebilirsin.

Geniş paça pantolon

Çorap botlarını geniş paçalı pantolonlarla giyersen, kombinin gölgede kalmayacaktır. Çorap çizmeler gerçek anlamda bir takım oyuncusudur.

Kısa pantolon

Ayakkabılarını sergilemek için kısa paça pantolonlar ile kombinleyebilirsin. Böylelikle ayak bileğini saran siluetleriyle görünümünde başrol oynarlar.

Casual kombin

İddialı bir renk çorap botunu casual bir kombinle birleştirebilirsin. Blazer ceket ve çorap botların uyumu bir harika.

Elbise

Yazdan kalma çiçekli elbiseni ya da kareli bir eteği çorap botlarınla tamamlayabilirsin. Böylelikle renk cümbüşü de yaratmamış olursun.

Renklendir

Kombinine hareket kazandırmak istiyorsan, soğuk renk kıyafetlerini renkli bir çorap bot ile kombinleyebilirsin.

Beyaz bot trendi

2018 sonbahar/kış sezonunda beyaz botlar en iddialı parçalar arasında olmaya aday görünüyor.

12733

2017/2018 kış ayakkabı trendleri

Yeni doku ve tekniklerle farklı kimliklere bürünen ayakkabılar, 2017/2018 kış sezonuna çok sesli bir giriş yapıyor.

7091