2018’de en trend 3 desen

2018 yılında renk ve kumaş trendlerinin yanı sıra desenli parçalar da ön plana çıkıyor.

  • 28PAYLAŞIM
  • 4648OKUMA

2017 ilkbahar/yaz sezonunda öne çıkan ve 2018 kış döneminde de devam edecek 3 trend deseni senin için listeledik.

Çiçek

Yeni sezonda çiçek desenleri kış renkleri ile birlikte 2018 kış modasına da damga vurmaya hazırlanıyor. Bordo, sarı, toprak renklerinin hakim olduğu çiçekli elbiseler, kısa bootieler, çizmeler ve spor ayakkabılarla konbinleniyor.

Çizgili

Kış aylarında dikey çizgili ve çok renkli parçalar moda trendlerinin arasında yer alıyor. Canlı renkler çizgilerle buluşuyor ve kışın kasvetini alıp götürüyor. Özellikle çizgili elbise, pantolon-ceket takımları yeni sezonda favori parçalar arasında yer alıyor.

Puantiye

50’li yılların vazgeçilmezi olan puantiye, günümüzde güncellenerek tekrar patlama yapıyor. Tabii ki farklı kalıp, kesimler ile birlikte yeni çağa da ayak uyduruyor. Romantik ve klasik yapısı ile de hangi yılda olursak olalım gönlümüzü fethetmeye devam ediyor.

Hırka trendi

Yeni sezonda en az mont kadar kalın zaman zaman da hafif yapılarıyla karşımıza çıkan hırkalar, kullanım rahatlığı sayesinde kısa sürede alışveriş listelerinin üst sıralarında yerini aldı.

5712

9 adımda Fransız modası

Son dönemde moda trendleri Fransız etkisinin altında. 70'ler etkili bu trend, kışın gözde parçalarını belirliyor.

15572

Vazgeçmen gereken moda kuralları

Hızla güncellenen moda trendleri, geçmişte sıkça kullandığımız moda kurallarını yerle bir ediyor. İşte bir zamanlar bayıla bayıla kullandığımız ve artık geçerliliğini kaybeden moda kuralları...

5100

2018 kış palto trendleri

Yeni sezon ürünler, mağazalarda bize göz kırparken 2018 yılının dış giyim trendlerini senin için derledik.

5558