Minyon kadınlar için stil önerileri

Minyon vücut hatlarına sahipsen, uygun kıyafet ve aksesuar önerileri ile göz kamaştırabilirsin.

  • 30PAYLAŞIM
  • 5037OKUMA

İnce vücut hatlarına sahip kadınlar, birçok beden tipine göre daha şanslı olsa da kıyafet seçiminde yine de dikkatli olmaları gerekir.

İşte minyon kadınlar için stil önerileri:

Minimal kıyafetler tam sana göre

Minyon bir kadınsan desenli kıyafetlerden olabildiğince uzak durmalısın. Tek renk veya iki renk bloklu kıyafetler tercih edersen hem olduğundan daha uzun görünür hem de eşit bir vücut proporsiyonuna sahip olursun. Dikey çizgiler ve büyük desenler de kullanarak olduğundan daha uzun görünebilirsin.

Uzun elbise seçimi

Uzun elbise satın alırken boynununu açıkta bırakan modeller tercih etmelisin. Tamamı kapalı olan uzun elbise modelleri ise olduğundan daha kısa görünmene neden olur.

Büyük çantalara elveda

Minyon hatlara sahipseniz büyük çantalardan uzak durmalısın. Bunun yerine tercihini orta boy çantalardan ve küçük el çantalarından yana kullanabilirsin. Küçük boy sırt çantaları da iyi bir alternatif olabilir.

Sade takılar kullan

Uzun küpeler ve çoklu kolyeler seni daha kısa gösterir. Aksesuarların arasında kaybolmamak için minimal aksesuar ve takılara yönelebilir, böylelikle daha güzel bir görünüm yakalayabilirsin.

Ayakkabı seçimi

Ayakkabıda bilekten bağlı modeller tercih edersen bacak boyunu kısaltmış olursun. Önü açık olan ayakkabı ve sandaletler ise ideal görünmeni sağlar.

İspanyol paça

İspanyol paça pantolonlar bacak boyunu uzun gösterdiği için seni olduğundan daha uzun gösterir ve dengeli vücut hatlarına kavuşmanı sağlar. Altına dolgu topuk ayakkabı da giyebilirsin.

V yakalı üst

Boğaz kısmı kapalı olan üstler yerine V yaka üstleri tercih ederek çok daha uzun boyunlu ve hoş görünebilirsin.

Mini etekler

Yüksek belli mini eteklere şans vererek oldukça havalı ve dikkat çekici görünebilirsin.

Dar kıyafetler

Vücut hatlarını belli eden kıyafetleri rahatlıkla tercih ederek çekici bir görünüm elde edebilirsin. Kısa dar elbiseler ve diz altında biten dar modeller hem zarif hem de modern görünmeni sağlar.

Kış stili için 11 trend öneri

Küçük dokunuşlarla kış stilini yenilemeye ne dersin? Kış aylarında stilini korumak kolay değil, ancak soğuk havanın tarzını yok etmesine izin vermemelisin.

6640

2016’da gardırobunuzda bunlara yer açın

2016'da gardırobunuzda bunlara yer açın, Yeni yılda gardırobunuzda hangi renkler ve hangi parçalar olmal

4487

Stil sahibi olmak için 5 kural

Stil sahibi olmak için 5 kural, Stil sahibi olmak istiyorsanız kendinize yakışan bir saç, maky

4589