Modası geçmeyen kıyafetler

Moda terimini hayatımızda kullanmadığımız alan neredeyse yok. Kıyafet modası, ayakkabı modası, aksesuar modası derken her sezon kendini güncelliyor, yerinde durmuyor yenileniyor.

  • 129PAYLAŞIM
  • 21546OKUMA

Bizler de değişen moda trendlerini yakalayabilmek ve takip etmek için arkasından koşuyoruz. Hızla güncellenen dünya trendlerini kaçırdığımız zamanlarda ise imdadımıza modası geçmeyen kıyafetler yetişiyor.

Zamanın ötesine geçen bu parçalar her kadının gardırobunda yer alan yılların eskitemediği giyecek bir şey bulunamadığında kurtarıcı pozisyonunda yer alıyor.

Kot ceketler:

90’larda yükselişe geçen denim modası kot ceketlerin önünü açtı. O günlerin kaba kesim kot ceketleri günümüze oversized olarak uyarlandı. Klasiklerden olan kot ceketler, yıllar geçse de modası geçmeyen kıyafetler arasında yer almaya devam edecek.

İpek fular:

Annelerimizin fotoğraflarında karşılaştığımız fularlar bu sezon sadece boyunda değil. Yeni sezonda fularları saçlarda, kollarda, bilekte hatta çantalarda bile kullanmaya açık olun. Desenleri, renkleri ve boyutları değişse de 70’ler her daim bizimle.

Beyaz gömlek:

İster klasik ister spor yüzlerce kombin alternatifi ve dört mevsim kullanım avantajı sunan beyaz gömlekler, klasik parçalar arasında.. Son yıllarda oversized, boyfriend modelleri tercih edilse de, beyaz gömlekler güncellenen trendler arasında her zaman yerini alacak.

Siyah elbise:

Her kadının gardırobunda midi, mini, uzun boyda yer alan joker elbiseler. Hiçbir zaman modası geçmeyecek siyah renk ve şık bir elbise ikilisini kim yerinden edebilir ki?