Bronde saç trendi

Herkesin konuştuğu bronde saç trendini sen de denemek istersen, modavemoda.com'un önerilerine göz atabilirsin.

  • 51PAYLAŞIM
  • 8439OKUMA

Bronde saç rengi ile hem sarının sıcaklığına hem de kahvenin rahatlığına sahip olabilirsin. Üstelik bakımı kolay olması ve naturel bir görünüm sağlaması da kalbini çalmaya yetecek. Saç renginde bugüne kadar bir değişiklik yapmadıysan, bronde saç rengini korkmadan deneyebilirsin. Tam da sonbahar mevsiminde saçına balyajlarla boyut ve hareket kazandırabilirsin.

2017’de hit olan bronde saç renginin bir diğer özelliği ise; ışıkta sarı, gölgede kahve görünüyor olması. Altında bulunduğun ışıklandırmaya göre farklılık gösteren bu saç rengini Karlie Kloss, Cara Delevingne, Jennifer Lopez, Barbara Palvin ve Cara Delevingne birçok Hollywood yıldızında görebilirsin.

Bu tonun en sevilen özelliği ise kahve saçların bile altın parlaklığında görünmesi. Bronz efekti veren bu parlaklık, her cilt tonuna uymasının yanı sıra saçlarını olduğundan daha hacimli ve sağlıklı gösterecek.

Özellikler yaz boyunca bronzlaşmış tenin, sade makyajın ve doğal dalgalı bronde saçlarınla sonbahar mevsiminde muhteşem görünebilirsin.

4 kolay saç trendi

Yeni sezonda moda olacak kolay saç trendlerini senin için listeledik. Zahmetsizce uygulanan bu saç modelleri ile hem sokak modasının nabzını tutacak hem de vakit kaybetmeden hazır olacaksın.

5936

2018 Kış saç trendleri

2018 Kış saç trendlerini senin için listeledik.

5544

2018 saç trendleri

2018'de saç trendleri hiç olmadığı kadar abartılı, eğlenceli ve gösterişli olacak. Pembe saçlardan ilginç saç aksesuarlarına kadar yeni yılın saç trendlerini senin için derledik.

5698

2017 yılının en trend 6 saç rengi

2017 yılının en trend saç rengi dikkat çekici tonlarıyla yıla damgasına vuruyor.

16160