Kısa Bot Modelleri 2014

 Özellikle ünlülerin bu akımı başlattıkları ve sıkça giydiklerine şahit olabiliyoruz. Ağırlıklı olarak etek ve elbise altına giyilen kısa bot modelleri ile sizlerde hep o klasik görüntüden kurtulmuş olacak ve kendi çizginizi yaratmış olacaksınız.  Kış ayının zorluğu da düşünülünce hem konfor hem de şıklık bir araya gelmiş ve sizlere bor olarak ulaşmış diyebiliriz. Kısa Bot modelleri […]

  • 23PAYLAŞIM
  • 3752OKUMA

 Özellikle ünlülerin bu akımı başlattıkları ve sıkça giydiklerine şahit olabiliyoruz. Ağırlıklı olarak etek ve elbise altına giyilen kısa bot modelleri ile sizlerde hep o klasik görüntüden kurtulmuş olacak ve kendi çizginizi yaratmış olacaksınız.

 Kış ayının zorluğu da düşünülünce hem konfor hem de şıklık bir araya gelmiş ve sizlere bor olarak ulaşmış diyebiliriz. Kısa Bot modelleri 2014 ürünleri arasında her ne kadar modeller birbiri ile aynı gibi görünse de, hepsi ayrı bir şıklık yaratmak için tasarlandılar.

 2014 kısa bot modelleri için en büyük markalar olan Bambi, İnci, Ninewist ayakkabı dünyası gibi markaları tercih edebilirsiniz. Bunların içinde hem 70 liraya bulabileceğiniz hem de 500 liraya da bulabileceğiniz bot modelleri mevcut olarak sizler ile buluşacak. Kesinize göre bir model bulmanız çok mümkün. Yeter ki giyin ve kendinize yakıştırıp satın alın.