Hangi burç hangi tek taş yüzük modelini almalı?

Tek taş pırlanta; ışıltısıyla göz kamaştıran, büyüleyici etkisiyle yüzyıllardır kadınları etkisi altına almayı başarmış bir elmas.

  • 231PAYLAŞIM
  • 38665OKUMA

Nice zamanlar boyunca insanoğlunun tutkusu, ölümsüzlüğün simgesi olmuşlar. Uğruna kanlar dökülmüş, savaşlar çıkmış, filmlere konu olmuş o muhteşem tek taş pırlanta; günümüzde artık başlı başına evlilik anlamına geliyor.

Hiçbir pırlanta taşının birbiri ile aynı olmadığı, yaşı, rengi ve ağırlığının değiştiği o eşsiz modeller arasında seçim yapmak da oldukça güç.

Tek taş yüzük seçimini burcuna göre yaparak doğadan çıkan o mükemmel ışıltıyla daha özel hissedebilirsin.

Koç burcu ve tek taş yüzük modeli:

Liderlik özelliklerine sahip koç burcu kadını, aklına koyduğunu yapan güçlü karakteristik özellikleri ile her daim dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kolay kolay aşık olmayan ama olduğunda aşkını her şeyinin üzerinde tutan koç burcu kadının tek taş yüzüğü asla sıradan olmamalı. Uygun tek taş modeli ise gösterişli, modern görünümlü ve beyaz tek taş modelleridir.

Boğa burcu ve tek taş yüzük modeli:

Sevgi için yaratılmış olan boğa burcu kadınları bir o kadar naif ve kolay kıralabilen özelliklere sahiptir. Güzellikleri ve entelektüel yapıları ile dikkat çekmeyi başaran boğa burcu kadınlarının tek taş yüzüğü, tasarımı farklı olan zarif ve sade bir model olmalıdır.

İkizler burcu ve tek taş yüzük modeli:

İkizler burcu kadını enerji dolu, neşeli bir kişiliğe sahiptir. En baskın özellikleri ise, kararsızlık ve değişken yapılarıdır. İkizler burcu kadınını en iyi ifade eden tek taş, hareketli ve sıra dışı modellerdir.

Yengeç burcu ve tek taş yüzük modeli:

Biraz üzgün, biraz hassas, olağanüstü hayallerle dolu bir kişiliğe sahip olan yengeç burcu kadının tek tak yüzük seçimi; işçiliği fazla, detayların arasına boğulacağı bir model olmalı.

Aslan burcu ve tek taş yüzük modeli:

Tutkulu ve akıllı olan aslan kadınının içindeki asi ruhu ortaya çıkaracak, büyük ve ihtişamlı bir tek taş modeli krallığını da ilan etmeye yardımcı olacak.

Başak burcu ve tek taş yüzük modeli:

Düşünceli, zarif, kibar ve detaylar ile yakından ilgili olan başak burcu kadını için, konu tek taş seçimi olunca titizlik özelliği ön plana çıkabilir. Kullanımı rahat ve sade olan tek taş yüzük, tam da senin rahat edeceğin bir model.

Akrep burcu ve tek taş yüzük modeli:

Güzelliği, cazibesi, yaşama bağımlılığı ile bilinen akrep kadınını kesinlikle oldukça pahalı ve trend bir tek taş kendini iyi hissettirir.

Yay burcu ve tek taş yüzük modeli:

Sorgulamayı seven ve özgürlüğüne düşkün yay kadını, bu özelliğini stiline de yansıtır. Maceracı ruhuna hitap edecek bir tek taş modeline her baktığında yüzüğünü yeniden keşfedebilirsin.

Oğlak burcu ve tek taş yüzük modeli:

Genellikle çok yoğun çalışan oğlak kadınının tek taş modeli ise günlük kullanıma uygun, uzun süre kullanabileceği bir model olmalı.

Kova burcu ve tek taş yüzük modeli:

Göründüğünden daha zeki olan kova kadını sıradanlıktan, klişeleşmişlikten pek hoşlanmaz. Özgürlük alanına karışmak ise mümkün değildir. Eğer bir kova kadınıysan tek taş yüzüğünü tasarım bir model tercih etmelisin. Çünkü senin tek taşın kimsenin hayal edemeyeceği kadar özel olmalı.

Balık burcu ve tek taş yüzük modeli:

Hisleri ve algıları çok gelişmiş olan balık kadını, çift halkalardan oluşan tek taş ile büyüleyici bakışlarını birleştirebilir.