Kalem etek ile kombin önerileri

Güneşin yüzünü göstermeye başlamasıyla kalem etekler de gardıroptan çıkmaya başladı. Feminen görünmenin en kolay yolu kalem etekler, şık ve spor kombinlerle stiline eşlik edebilir.

  • 12PAYLAŞIM
  • 1939OKUMA

Kalem eteği doğru kombinlemek için öncelikle vücut yapına uygun eteği tercih etmelisin.

Minyon ve kısa boylu vücut yapısına sahipsen yüksek belli kalem etek ile daha uzun görünebilirsin.

Desenlerin birbiriyle bütünleştiği 2018 İlkbahar-Yaz sezonunda desenleri birbirine karıştırabilir, düz renklerle daha fit görünüme sahip olabilirsin.

Vücudunu tam saran esnek kumaşlar tercih ederek, daha zarif ve daha seksapalitesi yüksek bir stil oluştururken, geniş basenli isen vücudunu tam saran modellerden itinayla kaçınmalısın.

Eteğin üzerine hacim veren basic tişörtler, bol üstler ve oversized gömlekler ile zıtlık yaratan maskülen parçaları deneyebilirsin.

Kalem eteğin elagan havasına uygun stiletto ve blazer ceket ile ofis stilini oluşturabilir, spor ayakkabı ve babet eşliğinde rahat şıklığa imza atabilirsin.

Yüksek belli kalem etek ve Crop top yani kısa üst ikilisiyle ise sportif şıklığını sokağa taşıyabilirsin.

Kalem Etek Kullanmanın 4 Yolu

Geçtiğimiz birkaç sezonu kot, spor sweatshirt’ler ve blazer’lar domine etmişti. Şimdi bu trendlerin yanına tüm cool’luğuyla yepyeni bir parça daha ekleniyor: Kalem etekler.

627

Yılbaşı için kombin önerileri

Yılbaşında ne giyeceğini karar veremediysen tavsiyelerimizi dikkate alabilirsin.

3416

Deri pantolon kombinleri

Kış aylarında başrol oyuncusu olan deri pantolonlar yeni sezonda da en cool kombin seçenekleri ile karşımızda...

2331

Mor renk modası

Moda haftalarında sıkça yer alan mor rengini, sen de günlük stiline uyarlamak istersen modavemoda.com 'un önerilerine göz atabilirsin.

1736