Haftanın Kıyafetleri

 İlkbahar yaklaşırken ünlüler de yavaş yavaş pantolondan uzaklaşıyorlar. Bu hafta ünlüler kıyafetlerinde en çok elbiseleri tercih ettiler. Biz de haftanın en güzel kıyafetlerini elbiselerden derledik. Vücudunu saran, taşlı detaylara sahip balık elbisesiyle Blanca Suarez’i de haftanın en şık kadını seçtik. Rita Ora elbisesiyle takım ceketi monokrom tulumuna ayrıca bayıldık Ancak bu hafta elbise tercih eden […]

  • 22PAYLAŞIM
  • 3560OKUMA

 İlkbahar yaklaşırken ünlüler de yavaş yavaş pantolondan uzaklaşıyorlar. Bu hafta ünlüler kıyafetlerinde en çok elbiseleri tercih ettiler. Biz de haftanın en güzel kıyafetlerini elbiselerden derledik. Vücudunu saran, taşlı detaylara sahip balık elbisesiyle Blanca Suarez’i de haftanın en şık kadını seçtik.

Rita Ora elbisesiyle takım ceketi monokrom tulumuna ayrıca bayıldık

Ancak bu hafta elbise tercih eden ünlülerin de gayet şık olduğunu söyleyelim. Bakalım siz en çok hangi kıyafeti beğeneceksiniz? Haftanın en güzel ve en şık elbiseleri genelde çiçilave desenli ve ağırlıklı olarak siyah renkte. Sizin için seçtiğimiz haftanın en güzel elbiseleri hangileri, ve ünlüler bu elbiseleri nerelerde giymiş birlikte bakalım… Yazın son günlerini yaşarken bu haftanın en güzel kıyafeti olarak şortları seçtik. En çok da Jennifer Lopez’in ön tarafında fırfır detaylar bulunan bluzle kombinlediği şortunu beğendik. Dolayısıyla bu hafta ünlüler arasında en başarılı kombin ve renk uyumu Jennifer Lopez’e ait! Peki sizce en başarılı şort kombini hangi ünlünün? Bu haftanın en güzel elbiselerini minilerden seçtik. Yazın bu sıcak günlerinde sizlere de ilham olacak miniler oldukça şık. Biz en çok David Jones tasarımı olan bu leoparlı mini elbiseyi çok beğendik. 2013 yılında moda olan sarı leoparlar; önümüzdeki yıl, yerini siyah-ak leoparlara bırakıyor. Bu elbise de 2014 modasının en güzel örneği! Bakalım siz en çok hangi miniyi beğeneceksiniz?