Sade Bir Zarafet Vadeden Kıyafetler

SADE BİR ZARAFET VADEDEN KIYAFETLER - 2016 yaz sezonunu açan Aker oldukça geniş bir koleksiyonla takipçileri ile buluştu..

  • 29PAYLAŞIM
  • 4708OKUMA

Aker enerjik çizgileri ile yaza merhaba dedi

2016 yaz sezonunu açan Aker oldukça geniş bir koleksiyonla takipçileri ile buluştu. Eşarp, çanta ve giyim koleksiyonunda sezonun atmosferine uygun çizgi ve renklere ağırlık veren firma her yaştan müşterisinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor.

Katalog çekimlerinde dünyaca ünlü bir isim

Ürünlerin tasarımından katalog çekimlerine kadar koleksiyondaki her bir ayrıntıya önem veren Aker, 2016 yaz katalog çekimleri için dünyaca ünlü model Marloes Horst ile çalıştı. Koleksiyondaki göze çarpan parçalardan yapılan kombinlerle kameraların karşısına geçen ünlü model doğal ve zarif duruşuyla Aker’in bu sezonki yüzü oldu.

İpek eşarp denince akla…

Aker için eşarp reyonu ayrı bir öneme sahip… Yıllardır ürettiği hoş kokulu ve zarif desenli eşarplarıyla Aker artık bir dünya markası. Bu sezon da yenilikçi geleneğini devam ettiren firma takipçilerine geniş bir eşarp kreasyonu sunuyor. Pastel ve canlı renklerin hakim olduğu koleksiyon oldukça başarılı renk varyantları ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sezonlarda da Osman Hamdi Bey ve Fausto Zonaro gibi ünlü ressamların eserlerini eşarplarına resmeden Aker Osmanlı Serisi adı altında bu sezon da geleneğini devam ettiriyor.

Zarif ve kullanışlı çanta koleksiyonu

Kıyafetlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı çanta modelleri bu sezon da Aker koleksiyonunda geniş bir yer buluyor. Zincir askılı çantalardan hakiki deri modellere ve ipek baskılı zarif tasarımlara kadar koleksiyonda başarılı çizgiler dikkat çekiyor. Aker ürünlerinin çizgisi kadar kaliteli malzeme kullanımı konusunda da hassas bir marka. Yeni sezon çanta modellerinin kaliteli malzeme ile kullanım kolaylığını harmanladığını hemen fark ediyorsunuz.

Sade bir zarefet vadeden kıyafetler

İlkbahar yaz sezonunda tercihini sade tasarımlardan yöne kullanan firma her ihtiyaca ve yaşa uygun bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Bu güzel tasarımlarla gerçekleştirilen katalog çekimlerinde Aker takipçilerine trend ipuçları fısıldıyor. Enerjik ve coşkulu modellerden, sofistike tasarımlara kadar her yaştan Aker takipçisinin yazlık ihtiyaçlarına cevap veren bir koleksiyon var karşımızda.

Aker ürünlerini, mağazalarda ve Aker’in online alışveriş sitesi aker.com.tr’de bulabilirsiniz.

KAYNAK : https://yenikadin.com/sade-bir-zarafet-vadeden-kiyafetler-8272632-haberi/

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

6776

Cildi Güzelleştiren 8 Yiyecek

Beslenme uzmanı Dana James’in cildi güzelleştirecek yiyecek önerileri var.

4984

Karın Bölgesini Saklayan Moda Hileleri

KARIN BÖLGESİNİ SAKLAYAN MODA HİLELERİ - Ne yaparsanız yapın göbek yağlarınızdan kurtulamıyor ve bu durum kıyafetlerinizi de etkiliyorsa bize kulak verin.

6090

Bahar İçin En Trend 10 Stil Tüyosu

BAHAR İÇİN EN TREND 10 STİL TÜYOSU - Gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz..

8362