En iyi 5 saç bakım ürünü

Cildimize gösterdiğimiz ilgi ve önemi saçlarımıza da göstermeliyiz. Aksi halde mısır püskülüne dönmüş saçlarla karşılaşabiliriz.

Saçlarımızın uzaması gereğinden uzun zaman alırken bir de sağlıklı olmalarını sağlamak kimi zaman içinden çıkılmaz bir hal alır. Düzenli bakımla kısa zamanda sonuç alacağın saç bakım ürünlerini senin için listeledik.

The Body Shop Nemlendirici Saç Maskesi

Canlılığını yitiren saçların için şampuan sonrası uygulayabileceğin bu maske, hem saçları yumuşacık yapıyor ve hem de nem ihtiyacını karşılıyor. Islak saça uygula ve bir süre beklettikten sonra durulayabilirsin.

Yves Rocher Saç İksiri

Yves Roscher’nin bu ürünü bitkisel içeriğiyle saçların güzel, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Eğer ince telli saçlara sahipsen, saç tellerini güçlendirebilir ve saçlarının dayanıklılığını artırabilirsin.

Shiseido Saç Losyonu

Onarıcı saç losyonu, yıpranmış saç uçlarını onarıyor ve doğal bir parlaklık kazandırıyor. Aynı zamanda saçın kolay şekil alabilmesi için esneklik de sağlıyor. Saçı sürtünme, kuruma ve ultraviole ışınlarına karşı koruyor.

Urban Care Saç Bakım Serumu

Kuruyan saçların için Urban Care’in serumu aradığın bakımı sağlayabilir. Bu ürün saçları hem nemlendiriyor hem de güçlendiriyor. Duştan sonra saç uçlarına rahatlıkla uygulayabilirsin.

Gliss Ultimate Repair Spray

Çok yıpranmış, kuru ve ekstra hasarlı saçları, sıvılaştırılmış keratin içeren onarım teknolojisi ile buluşturuyor. 3 kat konsantre sıvılaştırılmış keratin ile saçlar yeni baştan yaratılıyor.

Kalın telli saçlara 6 bakım önerisi

Kalın telli saçların bakımı zor olduğu gibi, şekil almaları da oldukça güçtür.

26814

Sağlıklı saçlar için 9 ipucu

Saç bakımı kadınların her zaman önceliği... Aslında kepeksiz, nemini kaybetmemiş ve sağlıklı saçlara sahip olmak için hiç de zor olmayan ipuçları mevcut.

100307

Saç kremi ile denemen gereken 6 şey!

Saçlarına saç kremi uygulasan da bir faydası olmuyor mu? İşte saç kreminin 6 doğru ve farklı kullanımı!

40821

Saç için 10 doğal yağ

Kırılmış, yıpranmış saçlarına saç bakım yağı arıyorsan, senin için listelediğimiz doğal yağları deneyebilirsin.

31780