En iyi 10 dudak balmı

Soğuk havalarda kurumuş ve çatlamış dudaklar en büyük kabusumuz. Yanında taşıyacağın eğlenceli tasarımları ile sevimli dudak balmları ise tam bir kurtarıcı. Senin için en iyi dudak balmlarını listeledik.

Kış günlerinden yüzünün en hassas noktalarından olan dudaklar maksimum oranda etkileniyor. Ellerini ve cildini nemlendirirken dudaklarını korumayı da ihmal etmemelisin. Lip balmları düzenli kullanarak dudaklarına ihtiyacı olan nemi geri kazandırabilirsin.

1. Nivea Original Care Limited Edition

NIVEA’nın kış döneminde dudaklara yoğun bakım ve koruma sağlayan benzersiz formülü Original Care, şimdi sınırlı sayıda üretilen 6 ışıltılı kapak seçeneği ve kişiselleştirilmiş hediye konseptiyle, kış günlerine ışıltı katacak.

2. The Body Shop Dudak Balmı

Karpuz aromalı olan bu dudak balmı, dudaklara hafif parlaklı ve nem verir. Aynı zamanda soğuk kış günlerine karşı tüm gün koruma sağlar.

3. Kiehls aromalı Dudak Balmı

Çatlamış ya da kurumuş dudakların hem rahatlamasına yardımcı oluyor hem de ve vitamin dolu bir bakım sağlıyor. Dudakları özellikle kışın ve soğuk havanın kurutucu etkilerinden koruyor.

4. Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm

Kalem lip balmlardan olan bu ürün, dudakları nemlendirirken; renk vermesiyle ruj yerine de geçiyor.

5. Eos Dudak Balmı

Tadına bakmak isteyeceğin bu ürün, dudaklara ekstra bakım yapıyor ve nefis kokusuyla baştan çıkarıyor.

6. Sisley Paris Confort Extreme Levres Nutritive Lip Balm

Özellikle çok kuruyan dudakların varsa bu ürünü kesinlikle denemelisin. İçerisinde fıstık, erik, ayçiçeği,shea ve kokum yağı içeren yapısıyla dudakları mükemmel derecede onarıyor.

7. Lancome Lip Lover

Dudak bakımı sağlayan balm, rujun sağladığı belirgin renkler ve parlatıcının verdiği ışıltıyı bir arada sunuyor.

8. La Mer The Lip Balm

The Lip Balm; pütürleri yumuşatır, kuruluğu ortadan kaldırır ve ciddi anlamda kurumuş dudakları onarmaya yardımcı olur. Aynı zamanda dudağa nemi verir ve dudakların minik nem bariyerlerini güçlendirir ve ileride oluşabilecek zararları engeller.

9. Dior Crème de Rose Smoothing Plumping Lip Balm

Dior’un bu dudak balmı, inanılmaz derecede yumuşaklığıyla öne çıkıyor. Damask gülü yağı, anti-aging içeriği ve floral kokusuyla kusursuz bir lip balm seçeneği.

10. Bobbi Brown Lip Balm

Buğday tohumu, avokado, ve zeytin yağı barındıran içeriği ile maksimum oranda koruma sağlar. Yoğun renk için ruj fırçasıyla uygulayarak şık bir görünüm elde edebilirsin.

Doğal yollarla dudak dolgunlaştırma yöntemleri

Dolgun ve çekici dudaklara sahip olma arzusu ağır geliyor ama estetik operasyonlardan kaçınıyorsan, doğal yollarla dudak dolgunlaştırma yöntemlerini deneyebilirsin.

7546

Kışın dudak bakımı için 3 pratik öneri

Kış aylarında yapacağın dudak bakımı ile sağlıklı ve pürüzsüz dudaklara kavuşabilirsin.

4953