Dağınık kaş modası

Son dönemde kaşları doğal haline bırakmak oldukça popüler olmuştu. Fakat dağınık kaş modası bu akıma farklı bir boyut kazandırdı.

  • 101PAYLAŞIM
  • 16814OKUMA

 

Sen de dağınık ve gür kaşlarla doğal görünümünü yeniden kazanarak yüzüne yeni bir ifade kazandırabilirsin.

Sabundan faydalan

Bu teknik çok eskilere dayansa da dağınık kaşlar için mükemmel bir yöntem. Kaş fırçanı kuru bir sabuna sür ve kaşlarını tara. Bu yöntem hem kaşlarını tek tek ayıracak hem de sabitlenmesine yardımcı olacak.

Kaş masajı

Dağınık kaş modasını yakalamak için kaşlarının uzamasını sağlamalısın. Her gün parmak uçlarınla yapacağın kaş masajı, kan dolaşımının hızlanmasını ve kaşlarının uzamasını sağlar. Küçük darbeler ve yuvarlak masaj hareketleriye her gün 1 dakika kaş masajı yapabilirsin.

Kendi haline bırak

Kaşlarını almaya bir süre mola vermeli ve kendi haline bırakmalısın. Bu süreçte yoğun pigmentli kapatıcılarla çıkan dağınık kıllarını kamufle edebilirsin.

Kaş maskarası

Özellikle kaşların sürekli düşüyor ve bu durum sana rahatsızlık veriyorsa kaş maskarası kullanabilirsin. Kaşlarının çıkış yönünden yukarı doğru tarayarak kaş maskaranı uygulayabilirsin.

Kaşlarını doldur

Kaşlarının arasındaki boşlukları kendin doldurabilirsin. Çok ince uçlu bir kaş kalemiyle tüy görünümünü taklit ederek dağınık kaş modasını yakalayabilirsin.

Kalın kaşlar için doğal maske tarifleri

Doğal maske tarifleri ile gür ve dolgun kaşlara sahip olabilirsin.

11564

Evde kaş alma teknikleri

Evde kaş alma teknikleri ile bakışlarına yön verebilirsin.

13440

Kaşları kalınlaştırmak için 4 doğal yöntem

Kaşlarını kalınlaştırmak için birkaç pratik yönteme ihtiyacın var!

4946