Yaz mevsimi için parfüm önerileri

Yaz mevsimi yaklaşıyor, yenilenmeye parfümünden başlayabilirsin.

  • 164PAYLAŞIM
  • 27489OKUMA

Yazın canlılığını ve ferahlığını yakalamak için parfüm seçimine dikkat etmen gerekiyor. Yaz mevsimi için yeni bir parfüm seçmek ise oldukça zahmetli bir iş… Zaman kazanmak için önerilerimize göz atabilirsin.

Özgür ruh

Plan yapmak sana göre değilse, bu yaz özgür ruhunu ortaya çıkaracak kokular tercih edebilirsin. Sezonun trend parçaları olan çiçekli, desenli ve bohem elbiselerle birlikte egzotik kokulu parfümler kullanabilirsin. Leylak, menekşe ve zambak esanslı kokular 2017 yazında izin ver sana eşlik etsin.

Plaj güzeli

Yaz demek senin için deniz-kum-güneş demekse, o halde tercihin havalı ve hafif kokular olmalı. Saatlerce güneşin altında uzanıp, denizin tadını çıkardığın anlarda, çiçeksi ve meyveli kokular sana eşlik edebilir.

Şehrin yıldızı

Yaz aylarında sakinleşen şehrin tadını mı çıkarıyorsun? Günlerini arkadaşlarınla buluşarak, akşamları ise serinleyen havanın tadını çıkararak geçiriyorsan, parfümün de tüm gün etkisini koruyacak bir koku olmalı. Sandal ağacı ve vanilya esanslı kokular tam sana göre…

Maceracı

Isınan havayı kendini dışarı atmak için fırsat biliyor, doğada ya da şehirde yeni yerler keşfetmekten zevk alıyorsan, o zaman enerjini yansıtacak bir koku seçmelisin. Hareketli, meyveli, özellikle de turunçgil içeren kokuları tercih edebilirsin.

Romantik

Tazelenmiş, ışıl ışıl ve feminen. Eğer bu kelimeler senin için yaz mevsimini anlatıyorsa, kocaman bir çiçek buketi gibi kokan; gül, orkide, lilyum ve yasemin esanslı kokuları tercih edebilirsin.

Yaz makyajı için 3 altın öneri

Yaz makyajı sade ve hafif olmalı; ancak seni yataktan çıkmış görüntüsünden de kurtarmalı.

31609

Parfüm nasıl seçilir?

Parfüm seçimi yapmakta zorlanıyor musun? Tenine hangi kokunun yakışacağından emin değil misin? seçilir? Parfüme dair bilmen gereken her şey modavemoda.com'da...

4022

Plaj çantasında olması gereken 6 şey

Yaz tatilinin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsan plaj çantasında mükemmel bir hazırlık yapmalısın.

32438

Yaz aylarında serinleten 4 sağlıklı yiyecek

“Esmiyor!” dediğini duyar gibiyiz; evet esmiyor fakat ferahlamak için başka yollar da var. Bugünlerde serinlik veren yiyeceklerden faydalanmanın tam zamanı.

23923