Sonbaharda gardırop temizliği için 5 öneri

Mevsim geçişlerinde gardırop temizliğinin kabusa dönüşmesini istemiyorsan, senin için listelediğimiz önerileri uygulayabilirsin.

  • 24PAYLAŞIM
  • 3896OKUMA

Kazaklarını sınıflandır

Kazak mevsimi yavaş yavaş yaklaşmaya başlarken, kaldırdığın kazakları gardırobuna yerleştirmeden önce gözden geçirebilirsin. Yeni sezonda yıpranmış ve çekmiş kazaklarına çok düşünmeden veda edebilirsin.

İç çamaşırı çekmeceni düzenle

Çok beğenerek aldığın ama rahat olamadığı için bir kere bile giymediğin iç çamaşırları ile vedalaşma zamanı geldi. Sonbahar hazırlığına küçük ve rahatsız gelen çamaşırlarını atarak başlayabilirsin. Bu işlemin sonunda kıyafetlerinin altında kusursuz duran iç çamaşırlarını bulmak için zaman harcamayacaksın.

Denimlerini gözden geçir

Denim modası yerinde durmuyor, kendini sürekli güncelleniyor. Yeni sezonda yeni jeanlere de gardırobunda yer açman gerekiyor. Altı aydan uzun süre giymediğin ucuz jeanleri bağış kutusuna atabilir, pahalı olanları ise ikinci el olarak satabilirsin. Dolabında klasik skinny, yüksek bel, ispanyol paça ve rahat kalıba sahip jean modellerinden bir tane olması yeterli olacaktır.

Ayakkabı rafını temizle

Ayakkabı rafında yıpranmış ya da kullanmadığın ayakkabılarını düşünmeden ihtiyaç sahiplerine verebilirsin.

Askılarını organize et

Gardırobunu yerleştirirken her bir parçanın birbiriyle ortak uyum sağlaması ve büyük resme baktığında bir anlam ifade etmesi gerekiyor. Mevsim ne olursa olsun zamansız parçalarını gardırobunda her daim bulundurmalısın. Bunları sonbaharın trend parçalarıyla kombinleyip yeni bir stil oluşturabilirsin.

Sonbaharda öne çıkan 11 trend parça

Yeni koleksiyonlar sezona giriş yapmışken maskülen ve feminen parçalar bir araya geliyor. Eski trendlerin yeni bir yorumla karşımıza çıktığı sonbahar mevsiminde öne çıkan parçaları senin için listeled

6132

Sonbaharda makyaj çantanda olması gereken 6 ürün

Makyajının sonbaharda güzel ve ışıltı görünmesini istiyorsan, makyaj çantanda ufak değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş demektir.

4606

Sonbahar kombin önerileri

Mevsim geçişlerini yaşadığımız şu günlerde hava artık bir kararsız. Bir güneş açıyor, bir bakıyorsun bulut geçiyor üzerimizden. Yağmur yağdı, güneş açtı derken 'bugün ne giysem?' sorusunda da anlam ka

10196

Sonbaharda uygulaman gereken 6 güzellik tüyosu

Sonbahara taze bir başlangıç yapmak ve yaz boyunca güneşin cildine verdiği zararları azaltmak için bu 6 güzellik tüyosunu uygulayabilirsin.

6223