2014’ün En Göz Alıcı Bikini Modelleri

 Her geçtiğimiz yıl birbirinden farklı modelleri ünlü firmalar tasarlamaktadır. 2014 bikini modellerinde bu yıl, her zevke uygun modeller göze çarparken, renkler de her tene uygun şekilde tasarlanmış durumda. Boyundan bağlı ipli bikini modelleri yine bu yıl da tercih edilirken, en çok markaların vitrinlerinde yer verdikleri modeller straplez bikini modelleri olarak görünüyor.   Vücuduna güvenen kadınların tercihi […]

  • 19PAYLAŞIM
  • 3140OKUMA

 Her geçtiğimiz yıl birbirinden farklı modelleri ünlü firmalar tasarlamaktadır. 2014 bikini modellerinde bu yıl, her zevke uygun modeller göze çarparken, renkler de her tene uygun şekilde tasarlanmış durumda. Boyundan bağlı ipli bikini modelleri yine bu yıl da tercih edilirken, en çok markaların vitrinlerinde yer verdikleri modeller straplez bikini modelleri olarak görünüyor. 
 Vücuduna güvenen kadınların tercihi olan straplez bikini modellerinde her çeşit desen ve rengi bulmak mümkün. Dilerseniz farklı parçalardan kombinasyon yapabilirsiniz. Altı farklı renk ya da desen, üstü farklı renk ve desen şeklinde dilediğiniz tasarımı yaparak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.
 Bikini modellerinde bu yıl siyah renkler yine müdavimlerini beklerken, boncuklarla süslenmiş modeller de plaj şıklığı açısından yardımcınız olacak. Sizler de en güzel bikini modellerini ve kombinasyonlarını sitemiz üzerinden görüntüleyebilir ve kendinize uygun olacağını düşündüğünüz seçimleri bikini modelleri 2014 arasından yapabilirsiniz. 

 

 2014 yaz sezonuyla birlikte plajlar yine cıvıl cıvıl olacak. Kadınlar tatil alışverişlerine başlarken beraberinde bikinilerini de seçmeye başladılar. 2014 Mayo modellerinde rengârenk çizgiler, boyundan bağlı ipli modellerin yanı sıra cesur giyimi sevenler için straplez bikini modelleri de göze çarpıyor. 
 2014 trend bikini modellerinde siyahlar oldukça göze çarparken, boyundan kumaşla bağlı ya da iple bağlı pek çok model göze çarpıyor. Sizler dilerseniz ten renginize göre hangi rengi isterseniz seçebilirsiniz. Bikini giymek kendine güvenen kadınların tercihi olduğu için eğer bikini modellerine bakıyorsanız straplez bikinileri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
 Bikini modellerinde bir başka seçenek de tüllerle hareketlendirilmiş modellerdir. Özellikle siyah renkli bikinilerde tüller daha çok göze çarpmakla birlikte oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkarıyor. Birbirinden seksi 2014 bikini modelleri hem kullanım rahatlığı hem de göze hitap etmesi dolayısıyla plajlarda sizden söz edilmesini sağlayacak. 
Birbirinden renkli, sade ve gösterişli bikini modellerinden seçim yapmakta zorlanıyorsanız sitemizde sizin için hazırlanmış mayo modelleri 2014‘ü inceleyebilirsiniz.