Kendall Jenner giyim tarzı

Kendall Jenner hem tescilli ikon hem de Kardashian ailesinin en genç üyesi. Kısa sürede podyumların en gözde isimleri arasında yerini aldı. Yoğun programından kalan zamanda ise sokak stiliyle bizi etkisi altına aldı.

  • 79PAYLAŞIM
  • 13195OKUMA

Kendall’ın günden güne değişen ve gelişen giyim tarzını keşfetmeye hazır mısın?

Oversize kıyafet tercihi

Oversized kazak ve palto tercihi ie stiline çabasız şıklık katıyor ve maskülen tavrını feminenliğiyle birleştiriyor. Böylelikle it-girl ünvanın da hakkını sonuna kadar veriyor.

Yüksel pantolon

Stilinde yüksel bel pantolonlara fazlasıyla yer veriyor. Uzun bacaklarını avantajından da yararlanarak yüksel bel denim pantolonlarla harika bir görünüm elde ediyor.

Deri kombinler

Deri tayt ve pantolonlar ile spor, şık ve sade görünmeyi başarıyor. Kimi insanın gözünü korkutsa da Kendall’ın kusursuz vücudu deri kombinlerde sınır tanımıyor.

Bel çantaları

Bel çantası konusunda stil ilhamı arıyorsan, Kendall Jenner bunun için en doğru adres. Zamansız stilinin göstergesi olan vintage bel çantaları, onun için genel geçer bir moda akımı olmaktan çıktı.

Bilek boyu botlar

Kısa paça pantolonlar ve bilek boyu botlar onun kombinlerinin olmazsa olmazsı. Bu ikilinin birbirleri için yaratıldığını kombinleriyle her fırsatta yeniden hatırlatıyor.

Tişörtler

Çok uğraşmadan veya fazla zaman harcamadan Kendall Jenner gibi görünmek istiyorsan, bir müzik grubu ya da müzisyenlerin olduğu baskılı bir tişört tercih edebilirsin. Bu tişörtler onun tasarımcı kimliğini de ön plana çıkarıyor.

Crop top

Cesur tavrını ortaya koymaktan çekinmeyen stil ikonu, göğüs altı dekolteli, mini crop toplarıyla sokakların yıldızı oluyor.

Balıkçı yaka kazak

Sokak stilinde birbirinden farklı balıkçı yaka kazak ve triko ürünler ile her daim bizi kendine hayran bırakıyor. Bu yakaların en çok ihtiyacı olan şeyse sıkı bir at kuyruğu ve topuz diyor Jenner.

Aksesuar seçimi

Onun topuzları ve kocaman küpeleri sokak stilinde göz kamaştırıyor. Yüksek topuzu, yarım tepe topuzu ve ense topuzu dinamik stilini tamamlıyor.

Elbise seçimi

Elbise tercihi genellikle vücudunu kavrayan midi elbiselerden yana oluyor. Elbise zevki, retro olan Kendall’ı sokak stilinde romantik-mini elbiseler içinde de görüyoruz.