Yeni trend: Kırmızı renk modası

2018 Sonbahar / Kış modasında kırmızı rengi hiç olmadığı kadar öne çıkıyor. Ayakkabılardan çizmelere, kabanlardan çantalara kadar tüm detaylar kırmızıya bürünüyor.

  • 27PAYLAŞIM
  • 4445OKUMA

Kırmızı şüphesiz ki en iddialı renklerin başında geliyor. Hiçbir zaman modası geçmeyecek bu renk, 2018 Sonbahar /Kış modasında da yerini koruyor. Geçtiğimiz kış trend olan pembenin yerini alan kırmızı tonlarını yeni sezonda doya doya kullanabilirsin.

Kaban ve montlar

2018 Kış modasında siyah klasik bir kabanın ya da montun yerine kırmızı rengi tercih ederek trendy bir görünüm elde edebilirsin. Kırmızı renkte şık bir kabanı boğazlı balıkçı yaka kazak ve sezonun başka bir trendi olan füzo pantolonlarla eşleştirebilirsin.

Baştan aşağıya kırmızı

Yeni sezonun favori rengiyle baştan aşağıya tek renk bir siluet oluşturabilirsin. Göz alıcı bir görünüm için midi uzunlukta elbiselerin altına yüksek topuklu çizmelerle stilini vurgulayabilirsin.

Ayrıntılar önemli

Kırmızının iddialı görünümüne henüz hazır değilsen, ayrıntılarda bu rengi kullanabilirsin. Kırmızı büyük bir küpe, baskılı bir tişört ya da kırmızı çanta trend olan bu rengi kullanmana olanak sağlar.