Elbiselerine stil kazandırmanın 4 yolu

Sıradan günlük bir elbiseni farklı aksesuarlar kullanarak gösterişli hale getirebilirsin. Nasıl mı? Detaylar içeriğimizde..

  • 30PAYLAŞIM
  • 5030OKUMA

Rengarenk

Gece gezmelerine biraz daha eğlence katmak istiyorsan, aksesuarlarında renkleri kullanmalısın. Birbirinden farklı dokular ve renklerle oynayarak dinamik bir görünüm elde edebilirsin.

Klasik

Vazgeçemediğimiz mini siyah elbiseler, çoğu zaman kurtarıcımız oluyor. Özellikle yeni sezonda payetli, ışıltılı modelleri de çok moda. Siyah mini elbisenle klasik bir görünüm yaratmak istiyorsan, sade topuklu bir ayakkabı, basit halka küpeler ve krokodil el çantası tercih edebilirsin.

Göz alıcı kristaller

Mini elbiselerini illaki yüksek topuklu ayakkabılarla kombinlemek zorunda değilsin. Üzeri taş süslemeli bir çift düz babet ya da bot ile de şık bir görünüm oluşturabilirsin. Böylelikle düz ayakkabılarınla tüm gece dans edebilirsin.

Simsiyah

Tek renkli bir elbise tercih ederek doğru bir karar vermiş olursun. Ancak aksesuar seçiminde ekstra çaba göstermen gerekir. Eğlenceli ve üzerinde iyi düşünülmüş aksesuar seçimi ile stiline hareket kazandırabilirsin.

Beyaz tişört kombinleri

Kombinlemesi en kolay parça olan beyaz tişörtler, sokak stillerinde rol almaya başladı.

35847

Hırka trendi

Yeni sezonda en az mont kadar kalın zaman zaman da hafif yapılarıyla karşımıza çıkan hırkalar, kullanım rahatlığı sayesinde kısa sürede alışveriş listelerinin üst sıralarında yerini aldı.

5985

9 adımda Fransız modası

Son dönemde moda trendleri Fransız etkisinin altında. 70'ler etkili bu trend, kışın gözde parçalarını belirliyor.

15995

Vazgeçmen gereken moda kuralları

Hızla güncellenen moda trendleri, geçmişte sıkça kullandığımız moda kurallarını yerle bir ediyor. İşte bir zamanlar bayıla bayıla kullandığımız ve artık geçerliliğini kaybeden moda kuralları...

5355