Trend alarmı: İncinin zarafeti

1950'lerin ikonik aksesuarı inci; 2018 yılında kıyafetten ayakkabıya, çantalardan gözlüklere kadar sokak modasını etkisi altına alıyor.

  • 21PAYLAŞIM
  • 3462OKUMA

Zarafet, asalet ve şıklığı temsil eden inci; eskiden sadece kraliyet ailelerinin tercihi olsa da yeni sezonda küllerinden yeniden doğarak moda trendleri arasında yerini alıyor.

Feminen ve romantik duruşunun yanı sıra en sade kombini bile gizemli bir görünüme dönüştüren inci detaylar; bu sezon incinin en modern hali ile kombinlerin vazgeçilmez parçası oluyor.

Yeni sezonda inci hangi parçalarda kullanılıyor?

Yeni sezonda inci detaylar tüm dolabımızı ele geçiriyor. Deri parçalar, oversize kazaklar, sweatshirtler, jean ve pantolonlarda yoğun olarak kullanılıyor ve elegan bir görünüm oluşturuyor. 2018 yılında bere, eldiven, kemer ya da takılarda da inci detaylara sıkça rastlayacağız.

İnciyi nasıl kombinlemeliyiz?

Casual bir kombinini inci detaylı bir çanta ya da ayakkabı ile rahatlıkla tamamlayabilirsin. İnciyi kıyafetlerinde kullanırsan bu kez aksesuar kullanımını minimuma indirmelisin. Aksi halde stil karmaşası oluşturabilirsin.

Hırka trendi

Yeni sezonda en az mont kadar kalın zaman zaman da hafif yapılarıyla karşımıza çıkan hırkalar, kullanım rahatlığı sayesinde kısa sürede alışveriş listelerinin üst sıralarında yerini aldı.

5901

9 adımda Fransız modası

Son dönemde moda trendleri Fransız etkisinin altında. 70'ler etkili bu trend, kışın gözde parçalarını belirliyor.

15845

Vazgeçmen gereken moda kuralları

Hızla güncellenen moda trendleri, geçmişte sıkça kullandığımız moda kurallarını yerle bir ediyor. İşte bir zamanlar bayıla bayıla kullandığımız ve artık geçerliliğini kaybeden moda kuralları...

5282

2018 kış palto trendleri

Yeni sezon ürünler, mağazalarda bize göz kırparken 2018 yılının dış giyim trendlerini senin için derledik.

5744