Yağmurlu günler için 9 waterproof maskara önerisi

Yağmurlu havalarda maskara kullanmak büyük bir dert. Gözlerinin etrafına bulaşmış ya da dağılmış maskara görüntüsünü engellemek için modavemoda.com'un maskara önerilerine göz atabilirsin.

Yağmurlu günlerde güzelliğini garanti altına almak istiyorsan, waterproof maskaralardan yardım almalısın.

Waterproof maskaralar geleneksel maskaraların tahtını derinden sarstı. Suya dayanıklı bu ürünleri spor yaparken, yağmurlu ve sıcak havada ya da uzun saatler kalıcılığa ihtiyaç duyduğunda rahatlıkla kullanabilirsin.

Spor yaparken…

Spor yaparken de kusursuz görünmek isitiyorsan, suya dayanıklı maskaralardan destek almalısın. Böylelikle hem göz makyajının dağılmamasını önleyebilir hem de kirpiklerinin belirginleşmesini sağlayabilirsin.

Bir aşk filmi izlerken…

Erkek arkadaşınla romantik bir aşk filmi izlerken gözyaşlarına hakim olamayabilirsin. Bu durumda imdandına tabii ki waterproof maskaralar yetişecek.

Tüm gün kalıcılığa ihtiyaç duyduğunda…

“Maskaram hem uzun süre kalıcı olsun hem de olumsuz etkenlere rağmen hiç dağılma yapmasın” diyorsan, güzelliğini suya dayanıklı maskaralar ile garanti altına alabilirsin.

Waterproof maskaralar nasıl uygulanır?

Kusursuz bir görüntü için maskaranı kirpik diplerinden uçlarına doğru zigzag hareketlerle uygulamalısın. Böylelikle oluşabilecek topaklanmanın da önüne geçmiş olursun. Üst kirpiklerine iki kat maskara uygulamalı, alt kirpiklerinin ise sadece bir kez hafifçe üzerinden geçmelisin.

Mac In Extreme Dımensıon Waterproof Maskara:

Kirpiklerin boylarını uzatır, hacim verir, sabitler ve suya dayanıklıdır.

`

Fiyatı: 89 TL

Lancome Hypnôse Doll Eyes Waterproof Maskara:

Kirpikleri olduğundan daha uzun ve kıvrık gösterir. Yeni konik şeklindeki fırçası ile kolay ve eşit dağılımlı uygulama sağlar. İç ve dış kısımlardaki ulaşması zor, kısa kirpiklere kolayca ulaşır.

Fiyatı: 120 TL

Clinique High Impact Waterproof Maskara

Kirpiklere anında maksimum hacim sağlar, bozulma ve akma yapmaz. High Impact Maskara’nın suya dayanıklı formülü olarak, neme ve ısıya dayanıklı olup tüm gün kalıcılık sağlar.

Fiyatı: 99 TL

Smashbox Maskara:

Kıvırma, kaldırma, kalıcılık, seyrek kirpikleri doldurma, hacim verme, tek tek ayırma özellikleri olan Smashbox masakara aynı zamanda topaklanma, dökülme ve bulaşma da yapmıyor.

Fiyatı: 99 TL

Chanel Inimitable Maskara Waterproof:

Kirpikleri kökten uca besler, güçlendirir ve maksimum boyuta getirir. İnce ve esnek kılları ile hassas bir uygulama gerçekleştirir.

Fiyatı: 149 TL

Dior Diorshow Waterproof Maskara :

Kirpikleri dikkat çeken bir efekt ile kalınlaştırır, uzatır ve kıvrım verir. Kirpikleri koruyucu ve güçlendirici özel bir formül içerir.

Fiyat: 167 TL

Estee Lauder Pure Color Envy Lash 01 Waterproof Maskara:

Çift yönlü fırçası ve suya dayanıklı formülü ile kirpiklerin yoğun hacimli, kusursuz ayrılmış ve uzun gözükmesini sağlar.

Fiyatı: 125 TL

Clarins Wonder Volume Waterproof Maskara:

İçeriğinde yer alan maddeleriyle kirpikleri uzun ve çarpıcı bir görüntüye kavuştururken aynı zamanda beslemesini sağlar.

Fiyatı: 75 TL

Yves Saint Laurent Maskara Volume Effet Faux Cils Waterproof:

Bu maskara ile özellikle yaz aylarında plaj ve denizde buğulu gözlere ve derin bakışlara sahip olabilirsin. Formülüne özel yapıda hazırlanmış fırçası ile kullanımı ise son derece kolaydır.

Fiyatı: 125 TL

Yaz için renkli rimel önerileri

Günden günde popülerliğini artıran renkli rimel trendi 2017 İlkbahar/ Yaz sezonunda podyumlardan sokak stiline taşınıyor.

38896

Maskaranın akmaması için 4 öneri

Göz altında siyahlıklar, yanaklara dökülmüş maskaralar... Kulağa korkunç geliyor değil mi? Maskaranın akmaması için bu 4 öneriyi uygulayabilirsin.

4862

Maskara uygulama teknikleri

Maskara uygulama teknikleri ile çekici bakışlara sahip olabilirsin.

6657

Maskara nasıl seçilir?

Eğer yakın zamanda maskaranı yenilemeyi düşünüyor ve "maskara nasıl seçilir?" diye düşünüyorsan, doğru yerdesin.

4351