Black Friday indirimleri

Black Friday 2017 indirimleri için geri sayım başladı. "Kara Cuma" olarak da anılan Black Friday, 24 Kasım 2017 tarihinde başlıyor.

Black Friday (Kara Cuma) nedir?

Black Friday (Kara Cuma), Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıkan bir alışveriş ve indirim günü. ABD, Kanada ve İngiltere’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma gününde mağazaların uyguladığı büyük indirimler izdihama yol açıyor. Bu güne Black Friday denmesinin sebebi ise gün boyunca gerçekleşen alışverişten dolayı trafiğin altüst olması, mağazaların önünde yollara taşan kuyrukların oluşması, taşkın bir kalabalığa sahne olan sokaklar ve önlenemeyen gürültü.

Black Friday (Kara Cuma) Türkiye’de de birçok marka tarafından uygulanıyor. Fırsatlardan yararlanman için Black Friday indirimi yapan markaları senin için listeledik.

Zara, Pull&Bear ve Oysho

Black Friday indirimine Inditex grubu da katılıyor. Zara’da gece yarısında sonra indirim başlayacak ve hafta sonu da devam edecek. Oysho’da hem tüm koleksiyonda geçerli yüzde 20 indirim fırsatı hem de ücretsiz kargo hizmeti var. Pull&Bear’daki indirim ise bu akşam 22:00’de başlıyor.

Bershka

Bershka’da şimdiden Blacky Friday seçkisindeki favorilerini sepetine atabilirsin. Böylelikle bu akşam saat 22.00’de %50’ye varan indirimler başladığında hepsi sepetinde olacak ve sana sadece siparişini tamamlamak kalacak.

Beymen

Beymen, Black Friday indirimi kapsamında Beymen Club’tan yapacağın her 500 TL’lik alışverişe 150 TL her bin liralık alışverişe 300 TL indirim yapıyor.

Boyner

Ayakkabıdan parfüme, kişisel bakım ürünlerinden kozmetik ürünlerine kadar pek çok farklı üründe indirimler uygulayan Boyner, Black Friday için binlerce ürününde indirim yapıyor. Boyner toplamda 2 bin 936 ürünle bu akşam indirim yapmaya hazırlanıyor.

Mavi

Mavi, mağazalarında geçerli olacak yeni sezon ürünlerinde %25 indirim fırsatı sunuyor. İndirim Cuma günü başlıyor.

Trendyol

Trendyol, “Sihirli Günler” kapsamında 22-26 Kasım tarihleri arasında seçili markalarda yüzde 90’a varan indirim seçenekleri sunuyor. Markalar arasında Adidas, Accessorize, İpekyol&Twist, Elle, Nine West, Derimod, Yargıcı ve Max Factor bulunuyor.

Morhipo

Morhipo, Black Friday gününde yüzde 90’a varan indirimler sunuyor. Network, Nike, Adidas ve Reebok gibi markalarda indirim uygulayacak. Ayrıca giyim ürünlerinin yanı sıra kozmetik ürünleri, aksesuarlar ve parfümlerde de indirimler bizi bekliyor.

Silk&Cashmere

Tüm ürünlerinde Black Friday’e özel 1 günlük %50 indirimli alışveriş fırsatı sunuyor. Bu gece 00.00’da ilk olarak silkandcashmere.com’da başlayacak Black Friday kapsamında, mağazalar da bugüne özel sabah 08.00’den gece 00.00’a kadar hizmet verecek.

Derimod

Derimod’da 24-25-26 Kasım tarihlerinde alışveriş yaparsan etiketin yarı fiyatına ek olarak ikinci üründe yüzde 30 indirim kazanıyorsun.

New Balance

New Balance, 24 Kasım Cuma günü seçili ürünlere özel yüzde 25 indirim sunuyor.

Forever New

24 – 26 Kasım tarihleri arasında forevernew.com.tr üzerinden gerçekleşen tüm alışverişlerde yüzde 25 indirim yapılıyor. Ayrıca mağazalarda ise puan kazanma imkanı sunuluyor. Bu üç günlük alışverişin ardından 27 Kasım 2017′ de ise online alışverişlerde tüm ürünlerde yüzde 25 indirim ve ücretsiz kargo imkanı seni bekliyor.

Alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Yeni sezon ürünler için alışveriş yapmaya hazırlanırken bu önerilere mutlaka göz atmalısın. Aksi halde çok pişman olabilirsin.

4449

Alışveriş yaparken yapılan hatalar

Alışveriş sırasında bazen kendimizi kaybettiğimiz zamanlar olur. Eve geldiğimizde ihtiyacımız olmayan şeyleri de aldığımızı fark ettiğimizde yaptığımız hatanın farkına varırız. Alışveriş yaparken bazı

3952