Türk kahvesi ile doğal peeling

Türk kahvesi ile doğal peeling yaparak mükemmel bir cilt görünümüne kavuşabilirsin. İşte doğal güzelliğini ön plana çıkaracak doğal peeling uygulaması: Türk Kahvesi…

  • 32PAYLAŞIM
  • 5282OKUMA

Doğal güzellik ile ilgili birçok konuda araştırma yapmış, her türlü güzellik tavsiyeleri hakkında bilgi almış olabilirsin ancak daha önce Türk kahvesi ile peeling yapabileceğini duymuş muydun? Bunun için gerekli olan tek şey yeni içmiş olduğun kahvenin telvesi ve bir miktar zeytinyağı!

Hazırlanışı:

Kahve ile cildi güzelleştirmek için içtiğin şekersiz kahvenin telvesini bir kaba al ve üzerine yarım yemek kaşığı zeytinyağı ekle. İyice karışmasını sağladıktan sonra elde ettiğin karışımı krem sürer gibi yüzüne masaj yaparak uygulayabilirsin. 10 dakika bekleme süresinde yüzünü temizleyebilirsin.

Ayrıca güzellik sırları ile ilgili ufak bir tüyo verelim: İçtiğin kahvelerin telvesini bir kabın içerisinde biriktirerek buzdolabında saklayabilirsin. Duş aldığında vücuduna bu telveler ile doğal peeling uygulaması yapabilirsin.

Karbon peeling ne işe yarar?

Karbon peeling, cilt lekelerini ortadan kaldırır, gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar ve cilde daha parlak bir görünüm kazandırır.

5229

Muzlu peeling tarifleri

Doğal güzelliğini korumak için kozmetik markalarının ürünlerini tercih etmek zorunda değilsin. Muzla yapabileceğin doğal peeling tarifleri ile cildini harika bir görünüme kavuşturabilirsin.

4386