Tatil için valiz seçimi

Tatile giderken yanında fazla eşya götürenlerden misin? Yoksa az eşyayla hafif bir yolcuğu tercih edenlerden mi? Sana en uygun valizi seçmeden önce önerilerimize göz atabilirsin.

Özel aracınla yolculuk edeceksen bagaj kapasitesini göz önünde bulundurmalısın. Uçakla seyahat edeceksen ve ekstra bagaj ücreti ödemek istemiyorsan, havayolu şirketlerinin kısıtlamalarını da unutmamalısın.

Aile boyu valizler

“Tüm eşyalarımı küçük bir çantaya sığdırmam çok zor” diyorsan , geniş hazneli ve çekçekli aile boyu valizler tam sana göre. Çekçekli bavullar seni onca ağırlığı taşıma yükünden kurtarır ve seyahatini kolaylaştırır.

Kabin boyu valizler

Kısa bir tatile giderken de kocaman bir bavul taşımana gerek yok. İhtiyacın olacak kadar eşyayı çok rahat kabin boyu valize sığdırabilirsin. Özellikle seyahatlerini uçakla yapıyorsan, havaalanında bagaj beklemekten de kurtulabilirsin. Yolcu kabininde baş üstü dolaplarına veya önündeki koltuğun altına koyabileceğin bu valizler oldukça pratik.

Sırt çantaları

Bu yaz tatilde kalbinin götürdüğü her yere uğramayı düşünüyorsan, büyük bir bavulu peşinde sürüklememelisin. Geniş hazneli bir sırt çantası senin için yeterli olur.

Anne adaylarına sağlıklı tatil önerileri

Anne adayları ise hamilelik sürecinde tatile gidip gidemeyecekleri konusunda endişeleniyor.

12478

Tatil sonrası sendromundan kurtulmanın 6 kolay yolu

Yaz tatili, bayram tatili ya da yıllık izinler... Herkesin beklediği tatil fırsatı. Senede bir iki defa kısa da olsa tatile çıkmak, dinlenmeyi ve stres atmayı sağlıyor. Tatillerin en kötü tarafı ise d

30926

Sağlıklı tatil için 6 öneri

Yaz tatili için rezervasyonlar yapılmaya başlandı. Aylardır beklediğin tatil günlerinin sağlıklı geçmesini istiyorsan bazı noktalara dikkat etmen gerekiyor.

25788

Pratik valiz hazırlama tüyoları

Pratik valiz hazırlama tüyoları ile hem tatilin tadını çıkarabilir hem de zaman kaybetmeden bavulunu en doğru şekilde hazırlayabilirsin.

19919