Bacak fondöteni nasıl kullanılır?

Hava sıcakları artıkça elbiseler, etekler ve şortlar da ortaya çıktı. O halde bacaklarını pürüzsüz görünüme kavuşturmanın zamanı da geldi.

Tüm yaz boyunca pürüzsüz ve parlak duran bacaklara sahip olmak için yapabileceğin birçok şey var. İstenmeyen tüylerden kurtulmak, batıklardan arınmak, bacağın rengini eşitlemek ve kılcal damarları gizlemek gibi. Ancak bacaklarını en hızlı şekilde pürüzsüz görünüme kavuşturmak istiyorsan, vakit kaybetmeden iyi bir bacak fondöteni edinmelisin.

Bacak fondöteni nasıl kullanılır?

Sprey olarak satılan bacak fondötenlerini, bacaklarından en az 15 cm uzak tutarak uygulayabilirsin. Eğer diz bölgene uygulamakta güçlük çekiyorsan, öncesinde vücut losyonu kullanmalısın. Elinle bacaklarına fondöteni yedirdikten sonra 10-15 dakika kadar kurumasını beklemelisin.

Sally Hansen AirBrush Legs – Bacak Spreyi

Bacak bölgesinde istenmeyen leke, çil, varis, kıl kökleri gibi kötü görünümleri kapatır ve kusursuz bir bacak görünümü oluşturur. Aynı zamanda içeriğindeki K vitamini ile bacakları beslemeye yardımcı olur.

Sally Hansen AirBrush Legs - Bacak Spreyi

Fiyatı: 64,90 TL

Redist Sprey Bacak Fondöteni

İçeriğindeki besleyici aktiflerle leke, damar gibi kusurların görünümünü azaltmaya ve bacakları besleyerek nemlendirmeye yardımcı olur. Görsel olarak bacakların ince görünümünü destekler.

Fiyatı: 29,60 TL

Flormar Perfect Legs Foundation – Bacak Fondöteni

Leke, varis gibi kusurları etkin bir şekilde kapatır, renk eşitliği sağlar ve pürüzsüz bir ten ortaya çıkarır.

Flormar Perfect Legs Foundation

Fiyatı: 34,99 TL

Bebak Bacak Fondöteni

Bacaklarda çekici, pürüzsüz ve doğal bir görünüm oluşturan Bebak Bacak Fondöteni, akma ve bulaşma yapmayan formülü ile cilt tonuna uygun 4 farklı renk seçeneği sunuyor.

Bebak Bacak Fondöteni

Fiyatı: 19,99 TL

Pürüzsüz bacaklar için evde 3 yöntem

Pürüzsüz bacaklara sahip olmak imkansız değil.

13930