Sonbahar için 4 ruj önerisi

Sonbahar makyajına rujunu yenileyerek başlamaya ne dersin?

Tenindeki bronzluğu sergilemenin şimdi tam zamanı… Havaların hafif serinlediği bu mevsimde, makyajını hafif tutup sezonun favori ruj renkleri ile dikkatleri üzerine çekebilirsin.

Sonbahar ruj trendleri:

Vişne çürüğü

Vişne çürüğü yeni sezonda oldukça popüler. Sade bir göz makyajı ve bu tonlarda bir ruj uygulayarak seksi bir görünüm elde edebilirsin. Vamp dudaklar yaratmak için ruj tercihini mat renklerden yana kullanabilirsin.

Flormar Weightless HD Lipstick (10 TL)

Pembe

Mevsim sonbahar olsa da renkleri dudaklarında kullanmaktan çekinmemelisin. Sade makyajını pembe bir ruj ile tamamlayarak dudaklarını ön plana çıkarabilirsin. Özellikle günlük makyajında rahatlıkla kullanabileceğin pembenin birçok renk seçeneği mevcut. Makyajının ve saçının sade olduğu bir günde pembe ruju mutlaka denemelisin.

Maybelline Color Sensational Blushed Nudes Pink Fling (24.90 TL)

Kırmızı

Klasik ama asla vazgeçilmez. Kırmızı ruj özellikle koyu renk tercih edildiğinde seni çok daha modern bir görünüme kavuşturabilir. Canlı kırmızı ruj renkleri ise sürüm kolaylığı açısından her daim gönlümüzde taht kurmaya devam edecek.

NARS Audacious Lipstick-Olivia 9474 (125 TL)

Bordo-Kahve

Koyu renk rujlar sonbaharda enerjini düşürebilir. Ancak gece makyajında kullanabileceğin trend bir alternatif de olabilir. İster likit ister ruj formunda olsun bu sezon mutlaka bir tane edinmelisin.

MAC Bowl Me Over Lipstick (69 TL)

Metalik ruj trendi

Mat makyaj trendinden sonra, son dönemin yükselen trendi metalik etkisi oldu! Işıltılı görünümün, capcanlı parlak renklerin hakim olduğu bu trendi sen de denemeye ne dersin?

5576

Sonbaharda öne çıkan 11 trend parça

Yeni koleksiyonlar sezona giriş yapmışken maskülen ve feminen parçalar bir araya geliyor. Eski trendlerin yeni bir yorumla karşımıza çıktığı sonbahar mevsiminde öne çıkan parçaları senin için listeled

6083

Sonbaharda makyaj çantanda olması gereken 6 ürün

Makyajının sonbaharda güzel ve ışıltı görünmesini istiyorsan, makyaj çantanda ufak değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş demektir.

4561

Sonbahar kombin önerileri

Mevsim geçişlerini yaşadığımız şu günlerde hava artık bir kararsız. Bir güneş açıyor, bir bakıyorsun bulut geçiyor üzerimizden. Yağmur yağdı, güneş açtı derken 'bugün ne giysem?' sorusunda da anlam ka

10108