Sokak modası trendleri

2018 yılı sokak stili trendleri açısından da oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. Podyumlardan sokaklara taşınan 7 trendi senin için listeledik.

  • 25PAYLAŞIM
  • 4060OKUMA

2018’de çizginin dışına çıkmak ve stilinle fark yaratmak istiyorsan, sokak modasından ilham alabilirsin.

Desen kullanımı

Desenli parçaları yine desenle tamamlayacağın koca bir yıl seni bekliyor. Az biraz puantiye, birazcık ekose, birazcık da pötikare sokak stiline hareket katmaya geliyor. Desenleri bir arada doğru şekilde kullanarak stilinde harikalar yaratabilirsin.

Bitmeyen kot ceket trendi

2018’de en şık stilini kot ceketle tamamlayabilirsin. Kot ceketler yeni sezonda yine dolapların baş köşesine kuruluyor.

Rengarenk trençkot

Bir trençkotun varsa rüzgar, yağmur senin için fark etmez. Her kombine ayrı bir hava katan trençkotlar yeni sezonda da yerini korumaya devam ediyor.

Metalik etkisi

Sokak stilinde metalik renkleri kullanarak çarpıcı bir görünüm elde edebilirsin. Büyük parçaları fazla iddialı buluyorsan; metalik kemer, çanta, saç bandı ya da eldivenler ile stilinde dinamik bir görüntü yaratabilirsin.

Kırmızı modası

Sokak modasının 1 numaralı trendi: Kırmızı… Tenine ve saç rengine yakışan kırmızı bir kombin ile cool bir görünüm elde edebilirsin. “Baştan aşağı kırmızı giyemem” diyenlerdensen, en azından kırmızı bot veya aksesuarlara şans verebilirsin.

Süet ceket

Süet kumaşlar, kış mevsimin sert havasını kırmayı başarıyor. Yeni sezonda tarçın, siyah, ekru ve taba rengi vurgulayan kombinler süet ceketlerle taçlanıyor.

Blazer aşkı

Basit bir kombini bile devleştiren blazer ceketler yeni sezonun yine gözdesi. Geniş kesimleri, oversize kalıpları ile maskülen stilleri ön plana çıkaran blazer ceketler, sokak modasında küllerinden doğuyor.

Hırka trendi

Yeni sezonda en az mont kadar kalın zaman zaman da hafif yapılarıyla karşımıza çıkan hırkalar, kullanım rahatlığı sayesinde kısa sürede alışveriş listelerinin üst sıralarında yerini aldı.

5712

9 adımda Fransız modası

Son dönemde moda trendleri Fransız etkisinin altında. 70'ler etkili bu trend, kışın gözde parçalarını belirliyor.

15572

Vazgeçmen gereken moda kuralları

Hızla güncellenen moda trendleri, geçmişte sıkça kullandığımız moda kurallarını yerle bir ediyor. İşte bir zamanlar bayıla bayıla kullandığımız ve artık geçerliliğini kaybeden moda kuralları...

5100

2018 kış palto trendleri

Yeni sezon ürünler, mağazalarda bize göz kırparken 2018 yılının dış giyim trendlerini senin için derledik.

5558