Sevgililer Günü’nde ne giysem?

"Sevgililer Günü'nde ne giysem" sorusundan kurtulmanın zamanı geldi. Günü ya da geceyi nerede geçirecek olursan ol, şıklığından ödün vermeden mükemmel bir Sevgililer Günü geçirebilirsin.

  • 98PAYLAŞIM
  • 16321OKUMA

Her kadının şık ve feminen görünmek isteyeceği bu romantik günde kombinin hala hazır değilse, bir an önce kafa karışıklığından kurtulup acele etmen de fayda var.

Özel günlerin favori kıyafetleri genellikle siyah elbiseler oluyor. Kombinleme derdi olmadığı ve anında şıklık sağladığı için siyah rengi vazgeçilmez kılıyor. Bu gece farklı alternatifler denemek istiyorsan, hazırladığımız önerilerden ilham alabilirsin.

Sevimli pembe

Yılın bu romantik gününde pembenin her tonunla hem sevimli hem de feminen görüntü oluşturabilirsin. Şık ve elegan duruşa sahip bir pembe elbiseyi, topuklu ayakkabı ve sezonun en gözde aksesuarları olan tasma kolyeler ile kombinleyebilirsin. Makyajında da nude tonları kullanarak partnerini doğallığınla büyüleyebilirsin.

Canlı çiçekler

Günün teması elbette çiçeksiz olmaz. Yeni sezonda çiçekler yılın en güçlü deseni olarak karşımızı çıkıyor. 2017 İlkbahar-Yaz defilelerinde göze çarpan; çiçek işlemeli elbise ve bluzları kullanmanın tam zamanı…

Zarif dantel

Modanın gelmiş geçmiş en naif ve feminen öğesi danteli sportif detaylarla birleştirerek modern bir görüntü yaratabilirsin. İster bir elbise ya da gömlek, ister seksi bir iç çamaşırı bu gecenin büyüsüne dantel seninle eşlik etsin.

Parıltısız olmaz

Sevgililer Günü parıltısız olmaz diyorsan, aslında çok yerinde bir karar veriyorsun. Çünkü 2017 yılı metalik işlemelerin, gümüş nakışların, ışıltılı elbiselerin, parlak aksesuarların bolca kullanıldığı bir sezon. Vücut hatlarını belli eden simli, pullu, payetli elbiseyle gecenin en cool ismi olabilirsin.

Sevgililer Günü’ne özel saç ve makyaj önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü; en güzel duyguların paylaşıldığı, söyleyemediklerin bir kağıda döküldüğü, kapına ansızın gelen çiçeğin arkasındaki sır perdesinin çözüldüğü, evlenme tekliflerinin zirveye ula

25263

Michael Kors’un sevgililer günü rengi: Mercan

Michael Kors’un sevgililer günü rengi: Mercan , Ünlü tasarımcı Michael Kors, sevgililer günü koleksiyonunda

4288

Çabucak Tükettiğimiz İki Şey: Sevgi ve Aşk

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalı Başkanı ve Aile Terapisti Prof. Dr.Nilüfer Özabacı, tüketim toplumu haline gelindiğine dikk

3864