Sokak stiline ilham veren sarı renk

2018 yılında sokak modası renklerle flörtleşiyor ve içimizi ısıtan birbirinden şık görüntüler ortaya çıkıyor.

  • 24PAYLAŞIM
  • 3990OKUMA

Yeni sezonda sarı rengi pembenin tahtını derinden sarsıyor. Limon, pastel ya da civciv sarısı tonlarıyla ortalığı kasıp kavurmaya hazırlanıyor.

2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında cesur ve çarpıcı renkler koyu renklerin arasından sıyrılıyor. Pembe, yeşil ve gümüş renklerin yerini sarı ve tonları alıyor.

Sarı trendinde en çok göze çarpan parçalar ise ceket ve sarı camlı gözlük modelleri…

Sezondaki ürünleri tanıdıkça elbise detaylarındaki sarı rengi gözümüze çarpıyor. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği elbiseler sarı renk bir aksesuar ile daha ihtişamlı bir hale dönüşüyor.

Ceket – pantolon takımlarında da sarı rengi görmek mümkün. Kış aylarının kasveti üzerimizdeyken sarı ve canlı renkler tercih etmek bizi biraz olsun daha rahat hissettireceğe benziyor.

Kazak ve bluz modelleri yine her zamanki gibi renkli. Sarı rengini bu parçalarda tercih etmek istersen bir askılı elbisenin altına kombinleyebilirsin.

Hırka trendi

Yeni sezonda en az mont kadar kalın zaman zaman da hafif yapılarıyla karşımıza çıkan hırkalar, kullanım rahatlığı sayesinde kısa sürede alışveriş listelerinin üst sıralarında yerini aldı.

5712

9 adımda Fransız modası

Son dönemde moda trendleri Fransız etkisinin altında. 70'ler etkili bu trend, kışın gözde parçalarını belirliyor.

15572

Vazgeçmen gereken moda kuralları

Hızla güncellenen moda trendleri, geçmişte sıkça kullandığımız moda kurallarını yerle bir ediyor. İşte bir zamanlar bayıla bayıla kullandığımız ve artık geçerliliğini kaybeden moda kuralları...

5096

2018 kış palto trendleri

Yeni sezon ürünler, mağazalarda bize göz kırparken 2018 yılının dış giyim trendlerini senin için derledik.

5555