Metalik ruj trendi

Mat makyaj trendinden sonra, son dönemin yükselen trendi metalik etkisi oldu! Işıltılı görünümün, capcanlı parlak renklerin hakim olduğu bu trendi sen de denemeye ne dersin?

  • 33PAYLAŞIM
  • 5499OKUMA

Bizi bir anda 90’lar ve uzay çağı arasında bırakan bu trendi gece makyajlarının yanı sıra, günlük makyajına da uyarlayabilirsin. Günlük makyajında toprak tonlu metalik rujları tercih edebilir, gece makyajında ise dikkat çekici tonları kullanabilirsin.

Metalik siyah

Sİyah metalik ruj, bu sezonun en iddialı ruj renkleri arasında. İlk kullandığında biraz abartılı gelse de bir süre sonra dudağından çıkarmak istemeyeceksin. Metalik siyah ruju uyguladığın günlerde göz makyajında nude tonları tercih edebilirsin.

Bakır

Özellikle yaz akşamlarında tercihini bakır metalik rujlardan yana kullanabilirsin. Böylelikle hem bronz tenini ortaya çıkarabilir hem de dudaklarını olduğundan daha dolgun gösterebilirsin.

Pembe

Enerjini dudaklarında yansıtmak istiyorsan, metalik pembe ruj tonlarını kullanabilirsin. Pembe metalik rujunu kullandığında, göz makyajında lacivert far kullanabilirsin.

Mor

Mor metalik ruju hem açık hem de buğday tenliler rahatlıkla tercih edebilir. Mor metalik rujunu uyguladığın günlerde göz makyajında klasik eyeliner stilini tercih edebilirsin.

Turuncu ruj nasıl kullanılır?

Yazın enerjisini dudaklara taşıyan turuncu ruj makyajı hakkında bilmeniz gereken her şeyi senin için derledik…

34290

Sonbahar için 4 ruj önerisi

Sonbahar makyajına rujunu yenileyerek başlamaya ne dersin?

4855

Doğal makyajın sırları

Doğal görünüme yakın bir makyaj yapmanın detaylarında neler gizli, küçük öneriler yol göstericiniz olacak.

6955

2017’de Öne Çıkan 5 Trend

Yeni yılın gelişiyle beraber acaba neler trend, hangi renkler, hangi makyaj stilleri 2017 yılında size daha çok yakışacak, hep birlikte inceleyelim.

5464