Parti makyajının püf noktaları

Parti makyajının püf noktalarını keşfet!

  • 10PAYLAŞIM
  • 1645OKUMA

Göz alıcı bir parti makyajı için bazen sadece bir kırmızı ruj ve kuyruklu göz makyajı yeter. Parti makyajının vazgeçilmezlerinden biri olan ışıltılı farlar ise tüm dikkatleri gözlerinde toplayacak.

İşte parti makyajının püf noktaları:

Ten makyajı

Fondötenine bir damla likit highlighter ve çok az toz transparan pudra karıştırarak kalıcı ten makyajına kavuşabilirsin. Brozlanştırıcı bir allık uyguladıktan sonra aydınlatıcını parmaklarınla yüzünün yüksek bölgelerine harmanlayı unutma.

Göz makyajı

Göz makyajın için de bronzlaştırıcını kullanarak bakışlarını daha belirgin hale getirebilirsin. Göz kapağının üzerine ise ışıltılı pembe tonlarında bir far uygula ve bol rimelle çekici bakışlarını tamamla.

Ruj uygulama yöntemleri

Dudaklarının merkezine az bir miktar highlighter uygula. Böylelikle onları daha dolgun gösterebilirsin. Yoğun pigmentli rujlar, parti makyajı için ideal. Ruju uygulamadan önce aynı renkte dudak kalemiyle dudağı boyayarak baz oluştur. Daha sonra rujunu bir ruj fırçası yardımıyla uygulayabilirsin.

Makyajını tamamla

Bu kadar krem ürün kullandıktan nemli bitişli bir spreyle göz alıcı parti makyajını tamamlayabilirsin.

Kışın edinilmesi gereken makyaj ürünleri

Yeni sezona girerken mutlaka edinmen gereken makyaj ürünlerini senin için listeledik.

2769

Sonbaharda makyaj çantanda olması gereken 6 ürün

Makyajının sonbaharda güzel ve ışıltı görünmesini istiyorsan, makyaj çantanda ufak değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş demektir.

1918

En sık yapılan 9 güzellik hatası

Günlük bakım rutininde yapılan güzellik hataları güzel görüneyim derken, daha yaşlı görünmene sebep olabilir.

2531

Selfie makyajı nasıl yapılır?

Selfie'lerde ve etiketlendiğin fotoğraflarda güzel görünmek için kendine güven, doğru ışık ve açı çoğu zaman yetmez. Fotoğraflarda mükemmel görünmek istiyorsan, senin için hazırladığımız selfie makyaj

2181