Parti makyajının püf noktaları

Parti makyajının püf noktalarını keşfet!

  • 33PAYLAŞIM
  • 5446OKUMA

Göz alıcı bir parti makyajı için bazen sadece bir kırmızı ruj ve kuyruklu göz makyajı yeter. Parti makyajının vazgeçilmezlerinden biri olan ışıltılı farlar ise tüm dikkatleri gözlerinde toplayacak.

İşte parti makyajının püf noktaları:

Ten makyajı

Fondötenine bir damla likit highlighter ve çok az toz transparan pudra karıştırarak kalıcı ten makyajına kavuşabilirsin. Brozlanştırıcı bir allık uyguladıktan sonra aydınlatıcını parmaklarınla yüzünün yüksek bölgelerine harmanlayı unutma.

Göz makyajı

Göz makyajın için de bronzlaştırıcını kullanarak bakışlarını daha belirgin hale getirebilirsin. Göz kapağının üzerine ise ışıltılı pembe tonlarında bir far uygula ve bol rimelle çekici bakışlarını tamamla.

Ruj uygulama yöntemleri

Dudaklarının merkezine az bir miktar highlighter uygula. Böylelikle onları daha dolgun gösterebilirsin. Yoğun pigmentli rujlar, parti makyajı için ideal. Ruju uygulamadan önce aynı renkte dudak kalemiyle dudağı boyayarak baz oluştur. Daha sonra rujunu bir ruj fırçası yardımıyla uygulayabilirsin.

Makyajını tamamla

Bu kadar krem ürün kullandıktan nemli bitişli bir spreyle göz alıcı parti makyajını tamamlayabilirsin.

6 adımda Instagram makyajı

Günlük hayatta kullanılması cesaret isteyen Instagram makyajını sen de korkusuzca uygula ve beğenilerin tadını çıkar!

25813

En sık yapılan 9 güzellik hatası

Günlük bakım rutininde yapılan güzellik hataları güzel görüneyim derken, daha yaşlı görünmene sebep olabilir.

12635

Non-Touring makyaj tekniği

Kontur tekniği, strobing derken makyaj trendlerine bir yenisi eklendi ve non-touring bu iki makyaj tekniğini bir araya getirdi.

28665

Ofis makyajı nasıl yapılır?

Sadece birkaç ürün kullanarak ofis makyajını yapabilir, işe giderken hem sade hem sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin.

6664