Parti makyajının püf noktaları

Parti makyajının püf noktalarını keşfet!

  • 11PAYLAŞIM
  • 1719OKUMA

Göz alıcı bir parti makyajı için bazen sadece bir kırmızı ruj ve kuyruklu göz makyajı yeter. Parti makyajının vazgeçilmezlerinden biri olan ışıltılı farlar ise tüm dikkatleri gözlerinde toplayacak.

İşte parti makyajının püf noktaları:

Ten makyajı

Fondötenine bir damla likit highlighter ve çok az toz transparan pudra karıştırarak kalıcı ten makyajına kavuşabilirsin. Brozlanştırıcı bir allık uyguladıktan sonra aydınlatıcını parmaklarınla yüzünün yüksek bölgelerine harmanlayı unutma.

Göz makyajı

Göz makyajın için de bronzlaştırıcını kullanarak bakışlarını daha belirgin hale getirebilirsin. Göz kapağının üzerine ise ışıltılı pembe tonlarında bir far uygula ve bol rimelle çekici bakışlarını tamamla.

Ruj uygulama yöntemleri

Dudaklarının merkezine az bir miktar highlighter uygula. Böylelikle onları daha dolgun gösterebilirsin. Yoğun pigmentli rujlar, parti makyajı için ideal. Ruju uygulamadan önce aynı renkte dudak kalemiyle dudağı boyayarak baz oluştur. Daha sonra rujunu bir ruj fırçası yardımıyla uygulayabilirsin.

Makyajını tamamla

Bu kadar krem ürün kullandıktan nemli bitişli bir spreyle göz alıcı parti makyajını tamamlayabilirsin.

Ofis makyajı nasıl yapılır?

Sadece birkaç ürün kullanarak ofis makyajını yapabilir, işe giderken hem sade hem sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin.

2331

3 adımda minimalist makyaj

Her geçen gün hayatımıza hakim olan minimalizm akımı makyaj tekniklerini de ele geçiriyor. Minimalist makyaj tekniği ile az ürün kullanarak doğal ve günlük makyajını tamamlayabilirsin.

1957

Kuru ciltler için makyaj önerileri

Kuru cilt bakımı kadar makyaj uygulaması da oldukça zordur. Kuru bir cilde sahipsen, uygulayacağın birkaç makyaj tekniğiyle kusursuz bir görünüme kavuşabilirsin.

1792

Profesyonel makyaj için gerekenler

Makyajının her adımının kusursuz olmasını istiyorsan modavemoda.com'un önerilerini uygulayabilirsin.

2478