Kahverengi gözler için 4 makyaj önerisi

Göz makyajı şüphesiz her kadın için sihirli değnek görevi görür.

  • 183PAYLAŞIM
  • 30615OKUMA

Kahverengi gözlere sahipsen, doğru makyaj teknikleri ve uygun renk paletini kullanarak kalabalığın içinde tek parıldayan sen olabilirsin.

Mavinin tonları

Kahverengi gözlerini vurgulamak istiyorsan, kontrast yaratan renkler tercih etmelisin. Bunun için de kobalt mavisi ve lacivert tonlarını kullanabilirsin. Bu renkler bakışlarında elegan bir görüntü yaratır.

Mor tonları

Mor gölgelerin kahverengi gözlerini daha belirgin hale getireceğini biliyor musun? Özellikle morun kızala yakın tonları siyah göz kalemiyle birleşince yer yerinden oynayacak.

Bronz tonlar

Gözlerine aydınlık katmanın en kolay yolu bronz tonları kullanmaktan geçiyor. Gözlerinin iç köşelerini aydınlattıktan sonra bronz farını göz kapağına uygulayabilirsin. Metalik renklerin moda olduğu 2017 yılında, daha çarpıcı bakışlara kavuşmanı sağlayacak bu trendi mutlaka denemelisin.

Siyah

Kahverengi gözlerini öne çıkarmanın en basit yolu tabii ki siyah far kullanmak. Bunun için alt ve üst kirpik diplerine siyah kalem geçtikten sonra siyah farını uygulayabilirsin.

Mor göz makyajı nasıl yapılır?

Mor göz makyajı 2019 yılının yükselen trendleri arasında yer alıyor. Bize bir nebze de olsa 80'leri anımsatan mor göz makyajı, siyah smokey göz makyajını tahtından edeceğe benziyor.

18820

Yaz için renkli rimel önerileri

Günden günde popülerliğini artıran renkli rimel trendi 2017 İlkbahar/ Yaz sezonunda podyumlardan sokak stiline taşınıyor.

39001

Göz rengine göre far seçimi

Göz rengine uygun far seçimi ile gözlerinin güzelliğini ve rengini ortaya çıkarabilir; daha anlamlı bakışlara sahip olabilirsin.

18862

3 adımda bronz göz makyajı

Dumanlı göz makyajında bakır tonlarını denemeye ne dersin?

35994