Tarçınlı su ile zayıflama

Yaz aylarına doğru ilerlerken fit bir vücuda sahip olmanın önemi de giderek artıyor. Kadınların ortak hayali fazla kilolardan kurtulmak tarçınlı su ile gerçekleşiyor.

  • 167PAYLAŞIM
  • 28032OKUMA

Tarçınlı su, oturduğun yerden kalori yakmanı sağlayacak bir tarif. Tarçın ve balın faydaları elbette ki saymakla bitmez. Bir de ikisinin birleşimden doğan gücü düşününce, ortaya bir mucizenin çıkması işten bile değil. Ne kadar güzeldir ki, bu mucize kilo vermende sana yardımcı olacak türden. Öyleyse tarçın ve balın gücünden faydalanmaya hazır ol.

Tarçınlı su hem seni yapım aşamasında hiç yormayacak, hem de metabolizmanı hızlandırarak fazla kilolardan kurtulmanı sağlayacak. Elbette ki egzersizlerden vazgeçmek yok; ama egzersiz yapamadığın zamanlarda bu tarif bir hayli işine yarayacak.

Tarçınlı su için gerekli malzemeler:

2 yemek kaşığı tarçın
2 yemek kaşığı bal
1 su bardağı su

Hazırlanışı:

Tarçınlı zayıflama suyu için, bir bardak kaynar suyun içerisine iki yemek kaşığı tarçın ekle. Bu karışım biraz ılındıktan sonra içerisine balı ilave edebilirsin. Hazırladığın tarçınlı suyu sabah aç karnına ve en az bir ay boyunca tüketmen gerekiyor.

Beyaz çay ile zayıflama yolları

"Gençlik aşısı" olarak bilinen beyaz çay, bildiğimiz tüm çay çeşitlerini hafızalardan sildi süpürdü, bizi derinden etkiledi.

8810

Kışın kilo almamak için ne yapmalı?

Havalar soğumaya başlayınca hareketsiz günler de başlıyor ve fazla kilolar kaçınılmaz oluyor. Vücut direncinin azaldığı kış aylarında yeterli ve dengeli beslenerek kilo almanın önüne geçebilirsin.

4025

Evde kolay zayıflamanın 10 yolu

Yaz mevsimi yaklaşınca hızlı ve kolay zayıflamanın yollarını arıyoruz. Yaş ilerledikçe metabolizmanın hızı azalıyor ve fazla kilolar kaçınılmaz hale geliyor.

18753

Bisikletle kilo vermenin 7 eğlenceli yolu

Bu güzel havalarda kilo vermek için spor salonuna kapanma; bisiklet sürerek hem güneşin hem de sağlıklı kilo vermenin keyfini çıkar.

14634