Giysilerdeki Dantel Modası

 Birçok parçada hakim olan dantel detayları sayesinde kıyafetler çok daha romantik bir hale bürünmüştür. Giysilerdeki dantel modası sadece elbiselerden oluşmamaktadır. Etek, ayakkabı, şort ve daha pek çok parçada dantel bulunmaktadır. Bu detaylardan oluşan kıyafetleri yalnızca günlük yaşantıda değil, gece gidilecek yerlerde de kadınlar rahat bir şekilde kullanabilmektedir.   Giysilerdeki dantel modası denildiği zaman akla sadece dantellerden […]

  • 19PAYLAŞIM
  • 3143OKUMA

 Birçok parçada hakim olan dantel detayları sayesinde kıyafetler çok daha romantik bir hale bürünmüştür. Giysilerdeki dantel modası sadece elbiselerden oluşmamaktadır. Etek, ayakkabı, şort ve daha pek çok parçada dantel bulunmaktadır. Bu detaylardan oluşan kıyafetleri yalnızca günlük yaşantıda değil, gece gidilecek yerlerde de kadınlar rahat bir şekilde kullanabilmektedir. 

 Giysilerdeki dantel modası denildiği zaman akla sadece dantellerden oluşan kıyafetler gelmemelidir. Kimi parçalarda yer alan dantel detaylar da kıyafetlere ayrı bir hava katmaktadır. Dantelden oluşan elbiselerin bazılarında alt katta kullanılan kumaş rengi ile dantel rengi arasında farklılıklar bulunmaktadır. Yumuşak renk geçişi sayesinde elbise çok daha şık bir görünüme sahip olmaktadır. Pek çok elbise sadece dantelden oluşmak yerine dantel detaylarını üzerinde bulundurmaktadır. Etek ve gömleklerde etek ve kol uçlarında bulunan danteller parçalara ayrı bir hava katmaktadır. Üstelik bu kıyafetler sadece yaz aylarında değil, kış aylarında çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. yaz aylarında genellikle açık renk detaylar elbiselere hakimken kış aylarına geldikçe çoğu zaman bu detayların rengi de koyulaşmaya başlamıştır. 

 Dantel detayları kadınlar tarafından o kadar fazla tutuldu ki artık şortlar, bluzlar hatta bikiniler ve ayakkabılar bile dantel detaylı olarak üretilmeye başlamış durumdadır. Bu sayede giyilen kıyafetlerin kombinleri de hiç zorlanmadan yapılabilir.

İşte sizlerle özenle seçilmiş 2014 Dantelli elbise modelleri;