Kış stili için 11 trend öneri

Küçük dokunuşlarla kış stilini yenilemeye ne dersin? Kış aylarında stilini korumak kolay değil, ancak soğuk havanın tarzını yok etmesine izin vermemelisin.

  • 40PAYLAŞIM
  • 6685OKUMA

Küçük dokunuşlarla kış stilini yenilemeye ne dersin? Kış aylarında stilini korumak kolay değil, ancak soğuk havanın tarzını yok etmesine izin vermemelisin.

Kış stili demek biraz soğuk, bitmeyen rüzgar biraz da ıslak zemine uyum sağlamak demek. Havaların soğumasıyla beraber stiline dahil ettiğin kabanlar, hırkalar, kazaklar, kalın atkılar ve kürkler havalı görünümüyle kışın stil alternatifleri arasında yer alıyor.

Uzun hırkalar

Kışın kurtarıcı parçaları olan hırkalar, uzun modelleri ile bu sezon oldukça popüler. Özellikle gri ve grinin tüm tonlarına bürünen uzun hırkalar adeta tüm parçalarına uyum sağlayacak.

Tüylü trikolar

Triko kazak modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda güncellenen modelleriyle dikkat çekiyor. Sıcacık ve yumuşacık bir dokusu olan tüylü trikolar, bu kış sokak stilinin gözdesi olacağa benziyor.

Deri pantolon

Deri pantolonlar denimlerin tahtını sallıyor ve popülerliğini korumaya devam ediyor. Denim tulumların yerini de deri tulumlar alıyor.

Işıltılı etek ve bluzlar

Işıltılı, simli, payetli kumaş modası her sezon farklı parçalar ele geçirmeye devam ediyor ve bu sezon midi etek ve bluzlara sıçrıyor.

Örgü takımlar

Geçen sezonun favori parçaları olan örgü takımlar, 2017 kış sezonunda sokakların kalbi haline geliyor. Pantolon üst ve etek üst takımlar örgülere boğuluyor. Hem rahat hem şık bir stil için bu sezon mutlaka bu örgü takımları denemelisin.

Tüvit pantolon ve ceket

Yün kumaşlar vücudunu sarıyor ve sezonun trend parçalarından olan tüvit pantolan ve ceketler sokakları işgal ediyor.

Boğazlı kazak

Yük bel jean ya da uzun eteklerin ile kombinleyeceğin boğazlı kazaklar, bu yıla damgasını vuracak. Kombinini büyük küpelerinle tamamlayabilirsin.

Sweatshirt elbise

Yağmurlu hava, hafif rüzgar en iyi sweatshirt elbise modelleri ile geçiştiriliyor. Hafta sonu için sportif şıklık arayışını sweatshirt elbise ve sneakers modelleri ile yakalayabilirsin.

Military kaban

Nam-ı diyar denizci stili olan sailor yerini kış sezonunda askeri stile bıraktı. Hemen hemen tüm markalarda bulabileceğin bu kaban modellerinden sen de bir tane edinebilirsin.

Kürk mantolar

Kış ayları tabii ki kürksüz olmaz. Ama bahsettiğimiz hayvan dostu kürkler! Feminen detayların yer aldığı renkli kürk mantolar, yelekler ve montlar 2017 kış aylarında bizimle olmaya devam ediyor.

Yapay kürk atkılar

Farklı kalınlık ve boylarda olan kürk atkıları sokak stilinde hem frapan hem de günlük stile uyarlayabilirsin. Elbiselerinin yaka ve kol kısımlarını süsleyebilir veya kabanın üzerine atarak şık bir görünüm elde edebilirsin.

Kış aylarında sağlıklı bir cilt görünümü için öneriler

Kış aylarında oluşan cilt kuruluğunu önlemek istiyorsan, modavemoda.com editörlerinin önerilerini dikkate alabilirsin.

6468

Kış depresyonu nasıl geçer?

Kış mevsimi yaklaşırken bedenin ve ruhun soğuyan havaya adapte olmakta zorlanabilir. Bu durum da kış depresyonunu tetikleyebilir.

4232

Kışın kilo almamak için ne yapmalı?

Havalar soğumaya başlayınca hareketsiz günler de başlıyor ve fazla kilolar kaçınılmaz oluyor. Vücut direncinin azaldığı kış aylarında yeterli ve dengeli beslenerek kilo almanın önüne geçebilirsin.

4956

Kışın tüketmen gereken 8 sağlıklı besin

Kış aylarında grip, soğuk algınlığı, bronşit gibi pek çok hastalığa yakalanmak istemiyorsan, bu besinleri tüketerek vücut direncini artırabilirsi

3861