Doğal enerji içeceği yapımı

Yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde, doğal enerji içeceği ile vücut sağlığını dengede tutabilirsin.

  • 188PAYLAŞIM
  • 31570OKUMA

Sağlıklı yaşamak için egzersiz ve beslenme alışkanlıkları kadar lifli gıdalar da çok önemli. Yaz aylarında enerjini artırmak için şekerli içecekler yerine yeşil çay tozu kullanabilirsin.

Yeşil çay tozu öyle bir doğal enerji kaynağı ki, hem vitaminlerle dolu, hem de antioksidanlarla. Yeşil çay tozu ile hazırlayacağın ve buzdolabında saklayabileceğin bu doğal enerji içeceği yaza girerken en iyi dostun olacak. 3 malzeme ve 30 saniyede doğal enerji içeceğiyle kendini yenileyebilirsin.

Doğal enerji içeceği yapımı

İster bir kavanoz, ister bir içecek şişesine yarım litre su ve buz ekle. Ardından içerisine yarım çay kaşığı yeşil çay tozu, yarım lime ve bir miktar tatlandırıcı ilave edebilirsin. Tüm malzemeyi karıştırdıktan sonra dilediğin kadar tüketebilirsin. Doğal enerji içeceği sıcak yaz günlerinde hem içini ferahlatacak, hem de enerjini yükseltecek.

Detoks banyosu nasıl hazırlanır?

Detoks banyosu ile yoğun ve stresli bir haftanın yorgunluğunu üzerinden atabilirsin.

27297

Bahar için arınma terapisi

Baharın gelmesiyle birlikte detokslanmaya hazır olun!

18788

6 adımda detoks rehberi

Arınma terapisinin en güzel yolu, bilinçli detoks programından geçer. Tabii ki en yararlı detoks; hareketli yaşam, sağlıklı beslenme ve bol su tüketimi ile her gün adım adım yenilenmek.

6486