Çorapların ayakkabından görünsün!

Açık ayakkabılar ile çorap bu sezonun en ilginç trendi...

  • 58PAYLAŞIM
  • 9734OKUMA

Okul yıllarını hatırlatan bu trend, bir kaç sezondur var olsa da yeni sezonda çok daha sık rastlayacağız.

Makosen, topuklu sandalet ve sneakersların içine giydiğin çoraplar ile sen de trendy bir görünüm elde edebilirsin.

Dantelli soket çorap cazibesi

Yeni trend ayakkabılardan görünen çoraplar olduğunda ilk tercih tabi ki dantelli soket çoraplar olmalı. Bu çorapları ister elbise ve eteklerin ister kısa paçalı kot pantolonların ya da şortların altına giyeceğin ayakkabılarla birlikte kullanarak hem sıra dışı hem de feminen ve çekici bir görüntüye ulaşabilirsin.

Spor çoraplar

Ayakkabıdan çorap göstermek denilince spor çorapları da unutmak olmaz. Uzun süredir görünmeyen çoraplar ile giydiğimiz spor ayakkabılarımızı bu ilkbahar ve yaz aylarında görünen bileğe kadar gelen spor çoraplar ile giyeceğiz. Aslında ayakkabıdan çorap gösterme trendine uymak için en uygun seçenek de bu sanki. Markalı, şık spor çorapları spor ayakkabılar ile kombinleyerek hem modern hem de sıra dışı ve trend bir havaya kavuşabilmek mümkün.

Hırka trendi

Yeni sezonda en az mont kadar kalın zaman zaman da hafif yapılarıyla karşımıza çıkan hırkalar, kullanım rahatlığı sayesinde kısa sürede alışveriş listelerinin üst sıralarında yerini aldı.

5901

9 adımda Fransız modası

Son dönemde moda trendleri Fransız etkisinin altında. 70'ler etkili bu trend, kışın gözde parçalarını belirliyor.

15845

Vazgeçmen gereken moda kuralları

Hızla güncellenen moda trendleri, geçmişte sıkça kullandığımız moda kurallarını yerle bir ediyor. İşte bir zamanlar bayıla bayıla kullandığımız ve artık geçerliliğini kaybeden moda kuralları...

5282

2018 kış palto trendleri

Yeni sezon ürünler, mağazalarda bize göz kırparken 2018 yılının dış giyim trendlerini senin için derledik.

5744