Broş kullanımı nasıl olmalı?

Broş kullanımı bu kış kıyafetlere stil kazandırmanın en kolay yolu... Esprili, renkli ve eğlenceli broş modelleri bu sezon alışıla gelmiş ağır tavrına adeta kafa tutuyor.

  • 89PAYLAŞIM
  • 14826OKUMA

Broş kullanımı bu kış kıyafetlere stil kazandırmanın en kolay yolu… Esprili, renkli ve eğlenceli broş modelleri bu sezon alışıla gelmiş ağır tavrına adeta kafa tutuyor.

Tepeden tırnağa broş

Broş trendi geri göndü. Broşların hala yakaya ve ceketlere takıldığını zannediyorsan çok yanılıyorsun. Geleneksel broş kullanımı artık rafa kalktı, ceket yada manto yakalarına takılan broşlar; gömlek, elbise, tişört, yelek hatta şalları bile hareketlendiyor.

Özellikle kış aylarında broşları berene, şapkana, elbise askına ya da sırt dekoltene, montuna hatta saçlarına bile iliştirerek trendy bir görünüm yakalayabilirsin.

Saçlarda broş kullanımı

Bu sezon topuz modelleri broşla tamamlanıyor. Ortadan ayrılan dağınık topuzlar, altın tonlarındaki broşlar ile asil bir görüntüye kavuşuyor.

Ayakkabı ve çantada

Çanta ve ayakkabılarda broş trendinden nasibini alıyor. Çantaların ve ayakkabıların üzeri 2017 kış modasında bu trendin esiri oluyor. Modernleştirilmiş çizgilerle zenginleştirilen, renkli floral etkili broş modellerini sen de sneakers bağcıklarının üzerinde deneyebilirsin.

20.yy’da mücevherin geçirdiği 7 değişim!

Mücevherlerin 20.yy boyunca geçirdiği değişim oldukça hayret verici. Kültürümüzü yansıtan birçok şey modern dünyada hızla değişime uğradı. Zamanın ruhuna ayak uydurarak değişim gösteren şeylerden biri

4428