Yoğurt kürü ile zayıflama yöntemi

Yoğurt kürü hem sağlıklı zayıflamana yardımcı olur hem de genç bir görünüme kavuşmanı sağlar.

  • 179PAYLAŞIM
  • 29932OKUMA

Nasıl uygulanır?

Yoğurt kürü ile zayıflama uygulamasını en az iki 2 hafta kesintisiz olarak sürdürmelisin. Devam ettiğin sürece olumlu etkilerini ilk bir haftadan sonra görmeye başlayacaksın.

Ne kadar kilo verilir?

Yoğurt kürü, zayıflama sürecini hızlandırarak 3-4 haftada 5-6 kilo vermeni ve göbeğindeki yağlardan kurtulmanı sağlar.

Yoğurt kürü tarifi:

Yarım limon suyunu, 3 yemek kaşığı yoğurdu ve yarım çay kaşığı zerdeçalın bir kapta karışmasını sağla. Gece yatmadan yarım saat kadar önce hazırladığın yoğurt kürünü tüketebilirsin.

Yoğurt kürünü uygularken yapma gerekenler:

Hareket miktarını artır

Aldığın kaloriler harekete çevrilemiyorsa ne yazık ki kilo vermen mümkün değil. Yoğurt kürü ile birlikte günlük 30 dakika yürüyüş yapmayı ihmal etmemelisin.

Bağırsaklarını harekete geçir

Sindirimini hızlandırmak için, sabahları aç karına bir adet kuru kayısı tüketebilirsin. Ayrıca günde bir ya da iki tane keçiboynuzu tüketmen de bağırsak ve sindirim sistemine müthiş etki eder. Yoğurt kürü bağırsak hareketlerini de düzenlemeye yardımcı olur.

Beslenmene dikkat et

Yoğurt kürü ile zayıflama sürecinde şeker, tuz, ekmek, tatlılar, kızartma ve hazır gıdalarla işlenmiş et ürünlerinden olabildiğince uzak durmalısın. Bu ürünler yerine bol bol meyve-sebze, balık, kuru meyve tüketebilirsin.

Karın şişkinliğine ne iyi gelir?

Kilo vermek kolay değil; zaman, sabır ve emek gerektirir. Ancak birkaç öneri ile karın şişkinliğini bir günde azaltabilirsin. Böylelikle olduğundan daha zayıf görünebilirsin.

23027

Beyaz çay ile zayıflama yolları

"Gençlik aşısı" olarak bilinen beyaz çay, bildiğimiz tüm çay çeşitlerini hafızalardan sildi süpürdü, bizi derinden etkiledi.

9727

Kışın kilo almamak için ne yapmalı?

Havalar soğumaya başlayınca hareketsiz günler de başlıyor ve fazla kilolar kaçınılmaz oluyor. Vücut direncinin azaldığı kış aylarında yeterli ve dengeli beslenerek kilo almanın önüne geçebilirsin.

4991

Sağlıklı beslenerek 1 ayda 4 kilo

Yaz mevsimi yaklaştıkça kışın alınan kiloları verme derdi de başlıyor. Bu dönemde birçok diyet programı, hızlı kilo vermeyi vaat ediyor. Ancak dikkat edilmesi gereken, sağlıklı kilo vermenin yollarını

39459