Yılbaşı ojeleri

Yılbaşı gecesinin en önemli detaylarından biri de oje seçimi. O gece kusursuz görünmek istiyorsan, yılbaşı oje modellerinden faydalanabilirsin.

  • 26PAYLAŞIM
  • 4309OKUMA

Manikürlü bir el, düzgün tırnaklar ve doğru seçilmiş bir oje tarzının ve kişiliğinin adeta bir yansımasıdır.

Kırmızı

Yılbaşı gecesi için şüphesiz en iyi renk klasik kırmızıdır. Ten rengin ne olursa olsun kırmızı oje her eli muhteşem gösterir. Güzel yapılmış bir manikürle birleştiğinde ise ortaya kusursuz ve göz alıcı bir görüntü çıkar.

Nude tonlar

Sadelikten vazgeçemeyenlerdensen, bu sezon revaçta olan nude tonlarını yılbaşı gecesi renkli kıyafetlerinle kombin edebilirsin.

Metalik

Metalik ojeler son zamanların en sevilen trendleri arasında yer alıyor. Gümüş, altın, rose en çok tercih edilen renkler olsa da metalik ojelerin pek çok rengi mevcut. Yılbaşı gecesi metalik oje seçimi ile asi ruhunu tırnaklarında belli edebilirsin.

Simli

Tırnaklarını eğlenceli hale getirmenin en kolay yolu olan simli ojeler, manikürün de ömrünü uzatıyor. Yılbaşı gecesi simli oje tercih ederek mükemmel bir görünüme kavuşabilirsin.

Yılbaşında gecesinde hangi ruju kullanacağına karar verdiniz mi?

Yılbaşına kısa bir zaman kala kıyafet ve makyaj önerileriyle kusursuz bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

12303

Tırnak şekline göre oje seçimi

Kare, oval, uzun, yuvarlak, badem derken manikür modası yerinde durmuyor, sürekli yenileniyor.

38297

Yılbaşı makyajı nasıl yapılır?

İster evde ister dışarıda yılbaşı gecesinde mükemmel görünmek istiyorsan, yılbaşı makyajı adımlarını uygulayabilirsin.

4729

2017 oje renkleri

Sonbaharla birlikte ojelerde de yaz renklerinden kış renklerine geçiş başladı. Moda ve makyaj trendleri gibi oje trendlerini de yakından takip ediyorsan, 2017 oje renklerine mutlaka göz atmalısın.

5040