Yaz için renkli rimel önerileri

Günden günde popülerliğini artıran renkli rimel trendi 2017 İlkbahar/ Yaz sezonunda podyumlardan sokak stiline taşınıyor.

  • 232PAYLAŞIM
  • 38896OKUMA

Bu yaz siyah kirpikler yerini mavi, pembe, turuncu gibi rengarenk kirpiklere bırakıyor. Sen de ten ve göz makyajını abartmadan dilediğin renk rimel kullanabilir, makyajına farklılık katarak çok cool görünebilirsin.

Mavi rimeller

Sadece mavi rimel kullanarak bile, gözlerini olduğundan daha dikkat çekici ve canlı gösterebilirsin. Ayrıca mavi ve lacivert tonlardaki rimeller hemen hemen tüm göz renklerine uyum sağlar. Günlük makyajında havalı bir stile sahip olmanın en kolay yolu mavi rimelleri denemekten geçiyor. Hafif bir fondöten ve göz altı kapatıcısıyla da makyajını tamamlayabilirsin.

Pembe rimeller

Gözlerin makyajının yıldızı olsun istiyorsan, o halde tercihini pembe rimellerden yana kullanmalısın. Hafif bir göz ve ten makyajının ardından kirpiklerine pembe rimel uygulayabilirsin. Dilersen takma kirpik kullanıp, yaz akşamların keyfini dilediğin gibi çıkarabilirsin.

Turuncu rimeller

Yaz aylarında güneşin en canlı tonunu kirpiklerine taşıyabilirsin. Günlük kullanımda çok fazla tercih edilmese de, turuncu göz makyajı ile festivallere ya da partilere rahatlıkla katılabilirsin. Farklı makyaj tekniklerini uygulamayı seviyorsan, turuncu rimel eşliğinde hippi makyajını da deneyebilirsin.

Kırmızı rimeller

Kırmızı tutkunları bu sezon göz makyajını çok sevecek. Kırmızı rimel ve kırmızı maskara ikilisiyle en havalı makyajlarına imzalarını atacaklar. Kirpik dibine kırmızı far sürüp, iyice dağıttıktan sonra kirpiklerine kırmızı rimel uygulayarak sen de renkli rimel trendini deneyebilirsin.

Mor göz makyajı nasıl yapılır?

Mor göz makyajı 2019 yılının yükselen trendleri arasında yer alıyor. Bize bir nebze de olsa 80'leri anımsatan mor göz makyajı, siyah smokey göz makyajını tahtından edeceğe benziyor.

18690

Maskaranın akmaması için 4 öneri

Göz altında siyahlıklar, yanaklara dökülmüş maskaralar... Kulağa korkunç geliyor değil mi? Maskaranın akmaması için bu 4 öneriyi uygulayabilirsin.

4862

Yağmurlu günler için 9 waterproof maskara önerisi

Yağmurlu havalarda maskara kullanmak büyük bir dert. Gözlerinin etrafına bulaşmış ya da dağılmış maskara görüntüsünü engellemek için modavemoda.com'un maskara önerilerine göz atabilirsin.

5565

Göz rengine göre far seçimi

Göz rengine uygun far seçimi ile gözlerinin güzelliğini ve rengini ortaya çıkarabilir; daha anlamlı bakışlara sahip olabilirsin.

18771