Stil görünmenin pratik yolları

Gün içerisinde çok basit kuralları uygulayarak sen de stil görünebilirsin. Stil görünmenin pratik yollarını senin için listeledik.

  • 35PAYLAŞIM
  • 5716OKUMA

1. İç çamaşırı seçimi:

Güzellik bir bütündür ve kusursuz güzellik iç çamaşırlarından başlar. Kombinlerini kusursuz göstermek istiyorsan, doğru kumaşa sahip, kendi bedeninde kusurları kapatan iç çamaşırları tercih etmelisin.

2. Stil kadınlardan ilham al

Stil kadınlardan ilham almanın en kolay yolu; Instagram ve Pinterest. Kıyafetlerinle cool kombinler yaratmak için sosyal mecralardan sonsuz fikir elde edebilirsin.

3. Tek parçayla mükemmel bir görünüm

Bazı kadınlar basic bir tişört ya da jean ile kusursuz görünmeyi başarırlar. Çünkü lüks bir aksesuar kullanarak kombinleri zenginleştirirler. Sen de vakit kaybetmeden güzel bir deri kemer, özel bir çift küpe ya da lüks bir çanta edinebilirsin.

4. Kurdeleleri değerlendir

Hediyelerle gelen bir kurdeleyi pek çok farklı alanda kullanabilirsin. Örneğin beline yada bileğine sarabilir veya fiyonk yaparak broş olarak kullanabilirsin.

5. Blazerlarında kemer kullan

Blazer ceketinle belini vurgulamak istersen mutlaka kemer kullanmalısın. Böylelikle trendy bir görünüm de elde etmiş olursun.

6. Çantaların boyu küçülsün

Yeni sezonda küçük boy çantalar çok revaçta. Küçük çanta kullanmak stilini bir adım öteye taşır. Büyük çanta kullanmana göre 10 kat daha şık görünürsün.

7. Topuklu ayakkabı şart

Dolabınızda spor şık kombinlerini tamamlayacak ayakkabıların yanında, mükemmel topuklara sahip stilettolara da sahip olmalısın.

8. Sabah alarmı erteleme

Stil görünmek istiyorsan, kombinlerine biraz daha vakit ayırman gerekiyor. Alarmı 3 kez ertelemek yerine, kıyafetlerini seçmeli ve hazırlanmaya başlamalısın.

Yaşlı gösteren 8 stil hatası

Moda trendlerine uyum sağlarken kendini daha yaşlı gösteriyor olabilirsin. İşte yaşlı görünmene neden olan stil hataları...

5313