Ünlülerin genç kalma sırları

Ünlülerin genç kalma sırlarını ve güzellik yöntemlerini senin için derledik.

  • 50PAYLAŞIM
  • 8327OKUMA

Ünlüler için genç kalmak bizden çok daha önemli. 7/24 spotlar altında olan ünlülerin genç kalma sırlarını sen de güzellik rutinine ekleyebilirsin.

Jennifer Aniston

Aniston’ın genç görünmesinin en önemli sırrı; mikro akım karışımı uygulamalar. Bu uygulama sayesinde hem cildine egzersiz yaptırıyor hem de lazer ışınları ile cildini yenileniyor. En önemlisi ise günlük bakım ritüelinde asla güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmiyor.

Sarah Jessica Parker

52 yaşında olan ünlü oyuncu asla makyajını temizlemeden yatmıyor. Yüzünü temizlemek, cildini nemlendirmek ve dudak koruyucusu sürmek, Jessica Parker’ın genç görünmesinin sırrı.

Halle Berry

Cildini nemlendirmek Halle Berry’e göre genç kalmanın temel kuralı. Berry, makyaj yapmadan önce cildini gül suyu ile temizliyor ve daha sonra makyajını yapıyor. Böyelikle cildinde canlı ve parlak ve genç bir görünüm oluşturuyor.

Olivia Wilde

Temizleme yağı ve cilt temizleyiciyisini bir arada kullanıyor. Ayrıca haftada birkaç kere cildine C vitamini takviyesi de uyguluyor.

Shakira

Cildini korumak için, bebekler için üretilen güneş kremlerini tercih ediyor ve gün aşırı yüzüne C ve E Vitamini kapsülleri uyguluyor.

Catherine Zeta Jones

Güzel oyuncu genç kalmasının sırrının argan yağı olduğunu açıklamıştı. Her gece yüzüne argan yağı uygulayan Jones’ yüzünün canlılığını bu doğal yağa borçlu.

Chrissy Teigen

Teigen, genç kalmak için retinol içeren serum kullanıyor ve bu ürünü ne zaman kullansa cildinin güzel göründüğü hakkında iltifatlar alıyor.

Salma Hayek

Hayek, cildinde zamanla oluşan güneş lekelerini ev yapımı bir maske ile gideriyor. Karbonat, limon, tuz, gliserin ve hidrojen peroksit içeren bu karışımı Salma büyükannesinden öğrenmiş.

Julianne Moore

Julianne Moore, cildine uygun bir yüz yağı ile gündüz kullandığı nemlendiricisini karıştırıyor. Bu karışım cildinin korunmasını ve nemlenmesini sağlıyor. Karışımını uyguladıktan sonra bir kat daha nemlendirici kullanan Moore cildinin hiç yağlanmadığını açıklamıştı.

Naomi Watts

Watts, güzelliğini bol su içmeye borçlu olduğunu söylüyor. Tabii ki 6 ila 8 haftada bir cilt bakımına da gitmeyi ihmal etmiyor.

Scarlett Johansson

Genç kalmak için kimyasal ürünler kullanmak yerine elma sirkesini tercih ediyor. Aynı zamanda her gün uyandığında limonlu sıcak su içmenin cildi genç tuttuğuna inanıyor.

Andie Macdowell

Macdowell, sağlıklı beslenmenin cildinde büyük farklılıklar yarattığını düşünüyor. Beslenme şeklini değiştirip kendi yetiştirdiği meyve ve sebzeleri tüketen Macdowell bu değişimin yüzüne de yansıdığını söylüyor.

Kleopatra’nın 6 güzellik sırrı

Güzelliği ve zekası ile kralları kendine aşık eden efsane kraliçe Kleopatra’nın doğal bakım sırları günümüzde tekrar revaçta. Güzelliği dillere destan olan Kleopatra’dan hala öğreneceğimiz çok şey var

5817

Uykuda güzelleşmenin 8 sırrı

Uykuda güzelleşmeye ne dersin? Cildin gece gündüz demeden yenilenmeye, kırışıklarla savaşmaya ve hatta cildini koruyan kolajen ve elastin dokular oluşmaya devam ediyor.

4596

Doğal görünümlü makyajın tüyoları

Doğal görünümlü makyajın tüyoları, Makyajınızı doğru şekilde uygularsanız kusursuz bir cilde ka

4526