Suni kürk trendi

Havalar soğumaya başlarken seni hem sıcacık tutacak hem de trend görünmeni sağlayacak 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunun en güzel suni kürk modellerini senin için seçtik.

  • 43PAYLAŞIM
  • 7182OKUMA

Kış sezonunun olmazsa olmaz parçalarından suni kürkler, yeni sezonda hepimizin gardırobunda yer alması gereken parçalar arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz sezonda olduğu gibi 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunda da suni kürklere ilgi çok fazla. Suni kürkler hem stil görünüyor hem de doğa dostu olması sayesinde büyük ilgi görüyor. Böylelikle markalar da hayvan severlerin memnuniyetini kazanmış oluyor.

Suni kürk kombin önerileri

Sadelik

Kürk zaten yeterince dikkat çekici bir parça olduğundan, kombinlerinde mümkün olduğunca minimal parçalar seçmelisin. Seçtiğin diğer kıyafetler çok renkli ya da iddialı olursa stilinde karmaşa oluşmasına neden olur.

Karıştır

Kürk lüksün simgesi olarak bilinir. Ancak kombinlerinde sürekli şık parçalar kullanmak zorunda değilsin. Bir jean, en sevdiğin sweatshirt, sneaker ve yapay kürk ceketinle mükemmel bir kombin yaratabilirsin. Böylece kürkün o kendini beğenmiş havasını da egale etmiş olursun.

Küçük parçalarla başla

Bu kadar gösteriş bana fazla diyorsan, daha küçük parçalarla yapay kürk dünyasına giriş yapabilirsin. Eldiven, atkı, çanta ya da şapka gibi aksesuarları kullanarak trend bir görünüm elde edebilirsin.

Salaş kombinler

Kürk parçaların kendisi bol kesimli olduğu için, mümkün olduğunca kombinlerinde oversize parçalardan uzak durmalısın.

Montlar, ceketler

Renkli yapay kürk montlar, 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunda da üzerimizden çıkarmayacağımız parçalar haline gelecek. Deri pantolonlar ya da skinny pantolonlarla kombinlenen bu montlar kışın şıklığın adresi haline gelecek. Spor ayakkabı ile kullanabileceğin gibi maxi etekler, kot pantolonlar ile birlikte de spor şık, bir hava edinebilirsin.

Etoller

Atkıdan farklı olarak herhangi bir kombinle kullanabileceğin etollerde tek renk kadar renkli tercihler de lüks bir duruşa sahip olmanı sağlayacak.

Yelekler

Maxi elbiseler ve palazzo pantolonlarla yapay kürk yelekleri rahatlıkla kombinleyebilir ve sonbaharı kışa uyumlu hale getirebilirsin.

Kürk detayları

Yaka ve manşetlerde yapay kürk detayları geçen sezon kadar favori durumda. Kot ceketlerden, oversize kabarık montlara kadar imitasyon detaylar yine lüks ve şık bir görüntü sergiliyor.

Zara Taşlı Ceket

Fiyatı: 479.95

Mango Suni Kürklü Manto

Fiyatı: 299.99 TLYargıcı Suni Kürk Palto

Fiyatı:499.90 TL

Twist Suni Kürk Boyunluk

İpekyol Suni Kürk

Fiyatı: 799.00

Alexander Wang Suni Kürk Çanta

Fiyatı: 3.425.00 TL