Deri pantolon kombinleri

Kış aylarında başrol oyuncusu olan deri pantolonlar yeni sezonda da en cool kombin seçenekleri ile karşımızda...

  • 26PAYLAŞIM
  • 4288OKUMA

Deri pantolonlar mükemmel görünmek için anahtarlardan parçalardan biri. Ünlüler arasında da oldukça popüler olan deri pantolonları seçerken vücut tipine uygun seçimler yapman gerekiyor. Geniş kalçası olanlar bol tipte deri pantolonlarla daha ince bir görüntü elde ederken ince hatlara sahip olanlar ise skinny deri pantolonlarla seksi ve modern bir görüntü yakalayabilir.

Deri pantolon kombinleri:

Sokak sitilinde deri pantolon

Dar boğazlı kazaklarla ve asker postalları ile birlikte deri pantolonunu kombinlendiğinde trendy bir görünüm elde etmiş olursun. Bu kombinle ister oversize bir mont istersen de uzun bir palto giyebilirsin.

Sweatshirt ve deri birlikteliği

Deri tayt pantolonlarını sezonun trend parçalarından olan oversize sweatshirt modelleri ile kombinleyebilirsin. Stilini sneaker veya loafer tarzı ayakkabılarla tamamlayabilirsin.

Deri pantolon ve jean ikilisi

Sokak stilinin vazgeçilmez iki parçasını kombinlerinde bir araya getirebilirsin. Deri pantolonlarını jean ceketlerle ve t-shirtlerle deneyebilirsin. Havalı bir imaj yaratmak için de bootielerle kombinini tamamlayabilirsin.

Dar deri pantolonlar ile gece kombini

Parlak ya da transparan bluzlerini deri parçalarla birleştirebilirsin. Bu kombinini stiletto ayakkabılarla tamamlayarak tüm bakışları üzerine çekebilirsin.

Kürk ve deri işbirliği

Suni kürk yelek ya da ceketlerini skinny deri pantolonlarınla kombinleyebilirsin. İçerisine giyeceğin triko bir kazak ile spor şıklığı yakalayabilirsin.

Ayakkabı seçimi

Deri pantolonları hem gündüz hem gece kombinlerinde kurtarıcı parça olarak kullanabilirsin. Gündüzleri babet ya da spor ayakkabıyla, akşamları ise stilettolar ile kullanabileceğini deri pantolonların yeni sezonda da rahatlıkla değerlendirebilirsin.

Beyaz tişört kombinleri

Kombinlemesi en kolay parça olan beyaz tişörtler, sokak stillerinde rol almaya başladı.

25774

Yılbaşı için kombin önerileri

Yılbaşında ne giyeceğini karar veremediysen tavsiyelerimizi dikkate alabilirsin.

5698

Mor renk modası

Moda haftalarında sıkça yer alan mor rengini, sen de günlük stiline uyarlamak istersen modavemoda.com 'un önerilerine göz atabilirsin.

3157

Kareli kumaşlarla kombin önerileri

Kareli kumaşlar, sonbahar /kış sezonunun en gözde baskı trendi olacağa benziyor. Kareli kumaşlarla stilini nasıl tamamlayacağına yönelik öneriler ise modavemoda.com'da...

2464